Kategorie

Společnost Ekonomické stavby expanduje do Polska

Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice a na Slovensku, nabízí prostřednictvím své sesterské společnosti ES Polsko plné portfolio svých služeb na dalším trhu v regionu Střední a Východní Evropy.
„Z několika možných zemí jsme pro další expanzi zvolili právě Polsko, a to především pro jeho blízkost s českým trhem. Díky zanedbanému bytovému fondu, absenci velkého globálního konkurenta a silnému růstu životní úrovně a polské ekonomiky se nám otevřela skvělá příležitost pro vstup na tento trh,“ říká David Mencl, generální ředitel společnosti Ekonomické stavby.

ES Polsko budou mít zatím 3 pobočky

ES Polsko přináší na trh novou úroveň služeb a postupně obsazuje dosud volný prostor na trhu. Z počátku bude trh obsluhován ze tří hlavních center ve Wroclavi, Varšavě a Bydgosczi, ke kterým v dalších letech dle vzoru z Čech, přibude 9 regionálních kanceláří. Sesterská společnost ES Polsko funguje naprosto samostatně, z české pobočky čerpá pouze základní podporu většinou ve formě know-how či školení a tréninků nových kolegů.

Jedničkou na polském trhu už v roce 2009?

„Celý plán vstupu Ekonomických staveb na polský trh je velmi ambiciózní. Již v prvním roce předpokládáme příchod téměř stovky klientů a v dalších letech pak rychlý nárůst řádově o 130%. V roce 2009 by se tak Ekonomické stavby staly jasnou jedničkou na trhu. I první ohlasy klientů svědčí o tom, že Ekonomické stavby mohou být na tomto trhu ještě více úspěšné než v Čechách či na Slovensku,“ dodává David Mencl.

Ekonomické stavby

Ekonomické stavby jsou předním výrobcem zděných rodinných domů, který každoročně realizuje a předává svým klientům v České republice a na Slovensku přes 300 domů. Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků.
ab
ab
ab
ab
ab