Kategorie

SOVEKO PLAST

Jsou věci mezi nebem a zemí; a jednou z nich je voda. Tímto krátkým sloganem je uvedena webová prezentace firmy Soveko Plast a my vám na ni přinášíme bližší pohled.
U vody jsme začali a také s ní budeme pokračovat. Firma Soveko se totiž zabývá realizací projektů spojených s obnovou a udržováním koloběhu vody v přírodě. A co to znamená? Jedná se o různé typy staveb, dá-li se tak nazvat například septik, nebo nádrže na vodu. Další specialitou jsou různé typy odlučovačů – ať už ropných látek anebo tuků, přečerpávacích stanic, kanalizační šachty a další produkty.

Čistá práce

Pro svou prezentaci na internetu firma zvolila netradiční (ve spojení s vodou) zelenooranžovou kombinaci, nutno však dodat, že stránkám sluší. Jsou zde velice přehledně rozmístěny všechny ovládací prvky, dokonce máte možnost se pracovníků společnosti zeptat na otázku z oboru pomocí jednoduchého formuláře. Pokud si snad přejete být informováni o novinkách, pak je tady také řešení v podobě jiného formuláře pro váš e-mail. Na stránkách se dočtete mnoho informací o použitých materiálech a technologiích, můžete si prohlédnout reference firmy nebo získat kontakty na pobočky, které sídlí v Ostravě, Brně a Praze.

Czech only

Co se týče technické realizace stránek, není jim co vytknout, snad až na trochu pomalejší průběh načítání, zejména galerií s referencemi. Také prozatím chybí lokalizace do němčiny a angličtiny, byť ikonky, které obvykle k přepnutí jazyka slouží, již na stránkách připraveny jsou.

Jarní akce u Soveka

Ve spolupráci s vydavatelstvím Computer Press je na stránkách také připravena akce pro měsíc duben a pokud se rozhodnete pro realizaci vašeho projektu s firmou Soveko, pak se také můžete těšit na velice zajímavý dárek. Více však již stránky společnost Soveko Plast, s.r.o. www: http://www.soveko.cz
ab
ab
ab
ab
ab