Kategorie

Soutěžte o poukázku na nábytek

Do zahrady z exotických a tuzemských dřevin patří i finská borovice. Zahradní sety vyrobené z této dřeviny upravené technologií THERMOWOOD vám vydrží několik desítek let. Respektive trvanlivost zahradního nábytku je dlouhodobá.

Zahradní nábytek odolává hnilobám a plísním, které na něj mohou působit během vystavení v exteriéru. Dřevo si udrží po mnoho let rozměrovou stálost a pevnost. Je známo, že k bazénům se hodí zahradní nábytek z technoratanu, ale pokud jste příznivci přírodních materiálů, pak doporučujeme zahradní sety v různých kombinacích z finské borovice ošetřené pomocí THERMOWOOD. Internetový obchod Nábytek Jeko.cz nabízí hned několik variant zahradních setů pro vaši zahradu.  Tuto kvalitu a noblesu na svých zahradách nebo terasách si dopřejete v podobě středních, malých nebo velkých zahradních setů. Kromě zahradních židlí a stolů nabídka obsahuje taky zahradní lehátko z finské borovice. Zahradní nábytek doporučujeme i do wellness, sauny nebo lázní případně ke zmiňovanému bazénu. Výrobky nezanechávají žádné negativní dopady na životní prostředí. Určitě budete mít dobrý pocit nejen z elegantního a moderního dřevěného nábytku, ale taky z investice do ekologického výrobku, který vydrží až 30 let. Nábytek z finské borovice není ošetřen žádným nátěrem. Ochrana a životnost materiálu je garantována již výše zmíněnou tepelnou úpravou THERMOWOOD. Přirozeným stárnutím dřevo zešedne a nemusíte ho jakkoli ošetřovat. Nábytek získá šedou patinu jako exotické dřevo týk. Nábytek vám bude z internetového obchodu dodán v rozmezí 1 až 3 týdnů v demontovaném stavu s plánkem na sestavení. K vysoce kvalitnímu nábytku je přiřazena rozumná cena.

Soutěž o poukázku na nákup nábytku

Svět bydlení a společnost Jeko pro vás mají další soutěž o poukázku na nákup nábytku Jeko v hodnotě 4000 Kč. Stačí odpovědět na následující otázky a své odpovědi zaslat na adresu info@svet-bydleni.cz. Pravidla soutěží na Světě bydlení naleznete zde. Soutěž trvá do 3. 6. 2013. Soutěž byla uzavřena, děkujeme všem, kdo se jí zúčastnili.

ab
ab
ab
ab
ab