Kategorie

Soutěž: Vyhrajte parfémy s Cosmo.cz a pusťte do svého bytu italský styl

I vy se můžete cítit jako italská filmová hvězda. Stačí zvolit tu pravou vůni a inspirovat se v bydlení luxusním retro stylem.
Itálie byla vždycky zdrojem inspirace nejen pro filmové režiséry a další umělce. Je to země výjimečného stylu, který prostupuje vším od lahodné kuchyně přes špičkový interiérový design až po luxusní módu a v neposlední řadě parfémy. Esenci tohoto retro stylu přináší na trh parfém Guess by Marciano, inspirovaný atmosférou Itálie 60. let, světa filmových hvězd, šarmantních mužů a osudových krásek s hlubokým pohledem. Soutěžte s námi o dámskou nebo pánskou vůni Guess by Marciano a inspirujte svůj život jednou ze slavných italských hereček.
Soutěž byla ukončena, děkujeme za účast.

Vášnivá a živočišná jako Gina Lollobrigida

Nespoutanost a vášeň jsou vlastní všem velkým italským osobnostem, málokdo ji ale zosobňuje tak jako nestárnoucí herečka Gina Lollobrigida. Chcete-li se doma cítit jako Gina, nemusíte právě sázet na okázalost – podstatný je cit pro kvalitní materiály a kombinace barev. Kůže, hedvábí nebo samet, jednoduše všechno příjemné na dotek dodá vašemu interiéru nádech luxusu. Pamatujte, že skutečný styl není otázkou precizní dokonalosti, ale pocitu. Gina Lollobrigida a stylový interiér ve výrazných teplých barvách. Totéž platí pro nespoutanou ženu v oblasti italských parfémů. Vybírejte takové vůně, které obsahují lákavé tóny vanilky, medu nebo dalších lahůdek. Pravé neodolatelné tajemství vám dodá například sofistikovaná vůně Armani Code nebo smyslně gurmánský parfém Gucci by Gucci.

Romantická a nevinná jako Claudia Cardinale

Claudia často zosobňuje ve filmu nevinnost a zakázanou krásu. Pokud je i vám bližší romantika, volte pastelové barvy, jednoduché květinové vzory nebo dětskou hravost v podobě proužků či decentních obrázků. Vyhýbejte se ostrým hranám, židle i stoličky by měly být polstrované, nebo alespoň vybavené měkkým polštářkem. Nezapomeňte na záclony, nejlépe s jemným síťovým vzorkem! Claudia Cardinale je prototypem romanticky nedostupné krásky. Staňte se jí i vy. I vůně by měly půvab romantické ženy spíše dotvářet a podtrhovat. Jako něžná filmová hvězda se budete cítit s dalšími italskými parfémy, oblíbenou Light Blue od Dolce & Gabbana nebo rozevlátou Premier Jour od Niny Ricci.

Zralá a rafinovaná jako Sophia Loren

Sophia je už dlouho symbolem italské ženy – elegantní dámy, milenky i matky. Abyste se jí přiblížila, bude to chtít trochu odvahy a především hodně grácie. Zařiďte svůj byt v kontrastních barvách; nejlépe v bílé, červené a černé, a kombinujte je tak, aby v různých místnostech vytvářely odlišný efekt. Pokud si netroufnete na podobně výrazné řešení, pořiďte si alespoň kontrastní doplňky. Smyslně ženská Sophia Loren vás může inspirovat k tomu, abyste do bytu pustili trochu barev. Vybrat pro rafinovanou ženu ten správný parfém může být nesnadné, proto sáhněte po léta osvědčených vůních, které milují už celé generace. Tu pravou eleganci každé dámě s osobním kouzlem dodá nestárnoucí parfém L’air du Temps od Niny Ricci nebo Laura od Laury Biagotti. Ceny do soutěže věnoval internetový obchod s parfémy COSMO.CZ, více na www.cosmo.cz. Foto: Widelec.org
ab
ab
ab
ab
ab