Kategorie

Soutěž o volné vstupenky na výstavu Dům a byt byla ukončena

Soutěž o volné vstupenky na výstavu Dům a byt byla ukončena a redakce Světa bydlení ze správných odpovědí vybrala právě 15! Jejich zasilatelé obdrží oznámení o výhře...

Soutěž o volné vstupenky na výstavu Dům a byt byla ukončena

Čtenáře internetového magazínu Svět bydlení zaujala soutěž o lístky na výstavu Dům a byt, která se bude konat 26. -29.11. 2009 na výstavišti Černá louka v Ostravě. Zúčastnili se soutěže a poslali nám odpovědi na otázku "O jakou sekci byla v letošním roce rozšířena výstava Dům a byt ´09?"

Čestná vstupenka na výstavu Dům a byt

Správná odpověď zní: "Sekce Vánoční dárky". Rádi bychom zdůraznili, že ne všichni zúčastnění poslali správné odpovědi! Všem soutěžícím mnohokrát děkujeme za jejich účast! Doufáme, že budou sledovat i naše další soutěže. Výhercům samozřejmě gratulujeme!!! 15 šťastlivců bude o výhře vyrozuměno na e-mailovou adresu. Výherci po zpětném zaslání svého jména a příjmení budou uvedeni  na seznam, který bude k dispozici pořadatelům výstavy Dům a byt na výstavišti Černá louka. Ti všem výhercům předají dvě čestné vstupenky, na jejichž základě mohou navštívit výstavu Dům a byt zcela zdarma.

Výstava může být báječnou inspirací pro všechny návštěvníky

Výstava může být užitečná těm, kteří staví, přestavují, rekonstruují či hledají inspiraci pro bydlení a interiérové proměny. Na své si přijdou i všichni ostatní návštěvníci. Vánoce se blíží, proto věříme, že v sekci "Vánoční dárky" se inspirují téměř všichni!
ab
ab
ab
ab
ab