Kategorie

Skvosty z Airbnb: Tady by byla parádní dovolená!

Skvosty z Airbnb: Tady by byla parádní dovolená!

Často na cestách bydlíme přes Airbnb. Tam se dají najít opravdové architektonické perly. Některé jsou pro většinu českých peněženek nedostupné, jiné cenově přijatelné. Pojďte se podívat na část z nich.

Co takhle si vyzkoušet, jak se bydlí ve francouzském sídle ze 17. století? Nemusíte se obávat, že by vám chyběly výdobytky moderní doby, dům prošel rekonstrukcí a nabízí pohodlí i luxus. Tomu odpovídá i cena.

 

Přibližná cena za noc: 14 000 Kč

https://bit.ly/2UvcUtH

Panoramatická vila v thajské zátoce Chaweng Noi ohromí výhledem na oceán. Ráj pro milovníky přímořského prostředí i nadšence do instagramových příspěvků.

 

Přibližná cena za noc: 20 000 Kč

https://bit.ly/382KDP6

Jako ze šlechtického rodu si budete připadat na hradě v Belgii. K dispozici jsou salonky, několik pokojů, jídelna, a dokonce i kaple. V parku nechybí tenisové kurty a 16metrový bazén.

 

Přibližná cena za noc: 16 000 Kč

https://bit.ly/2vWH52Q

Napadlo vás někdy, jak se asi žije v lastuře? V poněkud luxusnější úpravě si to můžete zkusit na mexickém ostrově Isla Mujeres, který je jen 7 kilometrů dlouhý a 650 metrů široký.

 

Přibližná cena za noc: 7 000 Kč

https://bit.ly/2SlAMxn

Jako na kuří nožce, tak se budete cítit v domě v koruně stromu. Najdete ho v Rumunsku. No řekněte, neodpočívalo by se tady nádherně?

 

Přibližná cena za noc: 1 000 Kč

https://bit.ly/372QdzG

V zeleni je i další stavba, tentokrát však na Kostarice. Dům ve stromech je postaven na ekologické farmě a ve výškách ho nedrží pilíře, ale skutečně stromy.

 

Přibližná cena za noc: 1 500 Kč

https://bit.ly/2S1eNwB

Romantická i luxusní, to je chaloupka v lesích Tennessee. Tady si užijete perfektní soukromí.

 

Přibližná cena za noc: 6 000 Kč

https://bit.ly/370sxvP

Každého, co má blízko k horám, jistě nadchne tento z velké části prosklený dům. Mobil, televize ani počítač mu jistě chybět nebudou, vždyť kdo by chtěl zírat na obrazovku, když se může kochat norskou přírodou.

 

Přibližná cena za noc: 5 500 Kč

https://bit.ly/31y0rH2

Noc v „šišce“... nebo v kokonu, jak se téhle stavbě říká... bude nezapomenutelná. Romantickou atmosféru umocní skleněná kupole na vršku domku, kterou můžete pozorovat hvězdnou oblohu. K dispozici je vám na západě Francie. 

 

Přibližná cena za noc: 2 500 Kč

https://bit.ly/2OzBo14

Stromové domy prostě mají něco do sebe. V tomto případě jde dokonce o jurtu, a to 15 metrů nad zemí. Z bezpečnostních důvodů si sem s sebou nesmíte vzít děti ani zvířecí kamarády, ostatně tohle je beztak spíše místo pro dovolenou nebo líbánky zamilovaného páru.

 

Přibližná cena za noc: 4 000 Kč

https://bit.ly/2UBEZzP

Zpěv ptáků, zurčení řeky a výhledy do přírody, to si při bydlení v tomto červeném domku užijete dosyta. Stojí totiž v portorickém deštném pralese.

 

Přibližná cena za noc: 3 500 Kč

https://bit.ly/2OvgyAc
ab
ab
ab
ab
ab