Kategorie

Silvestrovská výzdoba a jak na ni

Silvestrovská výzdoba a jak na ni
Pokud plánujete byť jen komornější oslavu Silvestru, určitě si plánujete alespoň střízlivou výzdobu. Zde přinášíme menší inspiraci!

Na prvním místě je jasné, že společně se Silvestrem neumírá všechna vánoční atmosféra. Stále se pohybujeme ve světě svíček a lesklých vánočních koulí, a pokud se i vy sami rozhodnete silvestrovskou výzdobu přizpůsobit, usnadníte si mnoho práce.

Pokud vám například zbylo pár koulí na vánoční stromeček – nebo nezbylo-li, skliďte jich pár přímo z něj – můžete je s pomocí pár smrkových snítek použít na výzdobu samotného stolu, stojatou dekorací pak mohou být sklenice, jež vyplníte menšími vánočními koulemi nebo řetězy.

Samotné řetězy pak také můžete různě rozprostřít po stole, například společně s podobně barevně ladícími mašlemi, kterými můžeme odekorovat i příbory a případně předpřipravené láhve.

Stejně tak je nasnadě přidat na tabuli pár větviček cesmíny, společně například s vánočními světýlky (pokud tedy samozřejmě máte v dosahu stolu zásuvku) a vše společně naaranžovat do svítícího propletence.

Ať už se ale rozhodnete jakkoliv, především jde o to si to s rodinou nebo přáteli užít, zbytečně se nestresovat estetickými perličkami svých domovů a oslavit šťastný Nový rok! A jestli jste zarytým zdobičem, vyzdobte sebe! Sobí rohy, santovské čapky, svetry s norskými vzory, velké mašle a prskavky do ruky. Krásný Silvestr vám všem! 

ab
ab
ab
ab
ab