Kategorie

Sháníte kvalitní měřiče tepla? Poradíme Vám!

Sháníte kvalitní měřiče tepla? Poradíme Vám!
Nainstalované měřiče tepla jsou od roku 2015 povinností! Měřiče tepla sice nejsou žádnou novinkou, teprve od letošního ledna je však povinností měřit spotřebu tepla ve všech domácnostech v bytových a panelových domech

Nainstalované měřiče tepla jsou od roku 2015 povinností!

Měřiče tepla sice nejsou žádnou novinkou, teprve od letošního ledna je však povinností měřit spotřebu tepla ve všech domácnostech v bytových a panelových domech, ve kterých se náklady rozpočítávají mezi jednotlivé nájemníky. Za nedodržení tohoto nařízení Ministerstva průmyslu a obchodu tak nyní hrozí sankce majitelům bytových domů, administrativních budov a bytů (netýká se to tedy majitelů rodinných domů, chat a chalup). Pokud ještě tato zařízení z nějakého důvodu nemáte, nebo potřebujete vyměnit ty stávající za nové, v žádném případě neotálejte.

V současné době máte v této oblasti na výběr z mnoha variant. Velmi zajímavý typ představují tzv. kompaktní měřiče tepla, které jsou poměrně malé, zato jsou vybaveny digitálním displejem a zároveň jsou velmi přesné. U některých lze přitom naměřená data dále zpracovávat. K dispozici ovšem máte rovněž kompaktní ultrazvukové měřiče tepla nebo kalorimetrická počitadla, jež nepochybně rovněž naleznou uplatnění na mnoha místech. Jestliže si ale stále nevíte rady, jaký výrobek si vlastně nakonec pořídit, doporučujeme Vám, abyste se obrátili na odborníky a v každém případě se rozhodovali podle renomé výrobce.

Vyzkoušejte vysoce kvalitní měřiče tepla Sensus

Jak už jsme nastínili, jednou z možností, jak si pořídit skutečně špičkové výrobky, je orientace dle značky výrobce. Na tomto místě bychom Vám tedy chtěli doporučit měřiče tepla Sensus, které jsou velmi oblíbené, a to zejména díky výtečnému poměru kvalita – cena. Pokud byste tedy chtěli tip na závěr, zaměřte se na výrobky této značky. A kde že je seženete? Můžete kupříkladu využít nabídky internetového obchodu Vodomerypraha.cz, ve kterém naleznete také mnohé další produkty od vodoměrů až po pestrý sortiment armatur. Stačí si pouze vybrat.

ab
ab
ab
ab
ab