Kategorie

Sedací vak jako dárek

Hledáte něco nadčasově krásného, trvalého, funkčního, praktického a neotřelého? Kosmetické balíčky shledáváte fádními a na výběr oblečení se necítíte dostatečně povolanými? Pak zkuste obdarovat více lidí najednou jediným

Hledáte něco nadčasově krásného, trvalého, funkčního, praktického a neotřelého? Kosmetické balíčky shledáváte fádními a na výběr oblečení se necítíte dostatečně povolanými? Pak zkuste obdarovat více lidí najednou jediným sdíleným dárkem, který nebude jen příjemnou vzpomínkou na společně strávené chvíle v době vánočních svátků, ale stane se nenahraditelnou součástí interiéru. Nic totiž nepotěší tolik jako vhodný doplněk do bytu. A jaký by to měl být?

Na fotografii sedací vak Relax v barvě béžové a růžové. Použitým materiálem je ekokůže.

Po funkční stránce samozřejmě praktický, ale jak by měl vypadat? Jakými kritérii se při výběru řídit? Buďte jiní, buďte originální a neotřelí, vyčleňte se z davu a demonstrujte svou jedinečnou osobnost a neopakovatelný vztah mezi vámi a obdarovávaným výběrem dárku, na který nezapomene. Darujte budoucnost, designový přesah dneška, který ve své univerzalitě nadchne konzervativnější typy lidí i odvázané bohémy. Proč právě sedací pytel? Naše moderní doba, která je charakteristická prudkým rozvojem nových technologií, jež nám sice v mnohém život usnadňují, ale na druhou stranu nás vyčleňují z našeho přirozeného kontextu, udělala z člověka vzpřímeného tak trochu člověka sedavého. Trávíme minimálně osm hodin v kancelářích, co na tom, že za nás většinu práce odvede počítač? Pracovní dobu si musí každý odsedět sám za sebe. Po práci sedíme v restauracích, barech, divadlech a kinech. A když zavřeme dveře za pracovním dnem a octneme se v hájemství našeho domu nebo bytu, vlastně se tolik nemění. Sedíme na křesle, gauči nebo židli. Polohu našeho těla měníme jen v době spánku. Tak proč si v bdělém stavu neposedět stylově a příjemně? Proč nevyměnit přísnou formu křesel za hravý a rozpustilý tvar sedacích vaků, které kromě své hlavní funkce, kterou je samozřejmě možnost posadit se na něj, poskytují i zdravý odpočinek, který uleví bolavým zádům? Se sedacími vaky zažijete spoustu zábavy a na krátkou chvíli i návrat do dětských let, kdy primární funkce nábytku neodpovídala jeho imaginární roli.

Nechte se unášet na vlně povolené hráze fantazie a buďte si jisti, že doplujete do světa, po kterém vskrytu touží každý z nás bez ohledu na věk, sociální status nebo vykonávanou profesi. Hra se pomalu vytrácí z našich životů, ale potřeba nořit se do jiného světa nám zůstává. Proč si tedy nepomoci rekvizitou, která kromě estetické funkce vyplní i tu praktickou? Kdo by se nechtěl ponořit do světa měkoučkých sedacích pytlů vyrobených z ekokůže, nylonu a bavlny, které uspokojí hned několik vašich smyslů a potřebu po něžném doteku. Elegantní materiál hodící se do každého interiéru se snadno čistí, je jemný na dotek a přitom dostatečně pevný, takže se netrhá. Bezpečnost a hygieničnost v málo pravděpodobném případě protržení svrchní vrstvy umělé kůže, zajišťuje druhá vrstva, která zabraňuje vysypání náplně. Tou je vysoce kvalitní polystyrenový granulát. Sedací vaky jsou vhodné rovněž jako křesla do škol, knihoven a podobných zařízení.

Sedací vaky nabízené v široké škále tvarů, velikostí, barev a materiálů, jejichž kombinace dokonale uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka a umožní mu sladit celkové vyznění interiéru s detaily, jsou perfektním překvapením pro návštěvy, společensky přijatelným narušením konvencí, oázou odpočinku po dlouhém dni, středobodem obývacího pokoje a nutným vybavením knihovny. Sedacím vakem nemusíte obdarovat jen vaše přátele a příbuzné. Pokud vám na srdci leží i blaho jejich domácích zvířat, vybírejte z podložek pro psy a darujte nekonečný pocit pohodlí všem obyvatelům domácnosti.

ab
ab
ab
ab
ab