Kategorie

Sáňky, boby všeho druhu

Chcete svým dětem (a snad možná i sobě) dopřát v zimních dnech trochu radosti? Využijte bohatého sněhového nadělení a vypusťte je na sjezdovky s moderními, bezpečnými sáňkami a boby.
Počasí sportovcům přeje, na horách začíná být rušno. Ovšem co si počnou děti, které nelyžují a na snowboardu se také ještě neudrží? Někteří pilní rodičové možná svým dětem nadělili zimní vybavení pod stromeček, pro ty, kteří nepočítali s bílou zimou, máme inspiraci.

Bezpečnost především

Zimní pomůcky na sníh budou používat především vaše děti, proto se určitě nevyplatí šetřit. Měli byste si dát pozor na nekvalitní plast, ostré hrany či problematické ovládání.
V kamenných obchodech samozřejmě můžete najít různé lopatky, boby i sáně z rozmanitých materiálů, ovšem pokud hledáte opravdu bohatou a především ucelenou nabídku, najdete ji kupříkladu na internetových stránkách www.sanky-boby.cz.

Společnost Lukland

Firma Lukland s. r. o., k nám i na Slovensko dováží německé výrobky KHW z městečka Geschwenda. Tato německá společnost se na plastové sáně a boby specializuje, vyváží je do celého světa. Nabízí širokou škálu výrobků z kvalitních, a co je důležité, i většímu mrazu odolných materiálů. Zimní plastové pomůcky uspěly v testech až do -20°C. Jejich další předností jsou různé bezpečností doplňky jako například protiskluzové sedáky, pevné popruhy apod. U každého výrobku jsou k dispozici údaje informující o doporučeném minimálním věku dítěte a také o nosnosti výrobku v kilogramech.

Nabízená kolekce sání a bobů

 V nabídce je kolekce rozdělena do několika kategorií. Velmi pestrá je především nabídka sání a bobů. Najdete tu odpružené moderní sáně s polstrovaným sedákem, sportovní sáně pro jednoho či pro dva, s volantem i bez, boby se světelným alarmem, sklopným řídícím joystickem apod. Hitem na všech svazích jsou podle výrobců sportovní sáně s názvem Champion de luxe s rámem z lehké slitiny kovů. Mimo jiné asi proto, že jsou dobře skladné a přenosné. Od klasiky se výrazněji odlišující jsou nafukovací boby a sáně z velmi pevného materiálu. Jsou vhodné nejen na sníh, ale i na vodu, takže můžete v létě ušetřit. Do této kategorie patří kromě vylepšených klasických bobů a sání dále také minibomby, ultra lehké sáňky, sáně s kovovými brzdami a mnohé další.

Zábava i pro ty nejmenší

Menší děti okolo tří let nevyžadují vysoký jízdní komfort a rychlost, rodiče pro ně mají své specifické požadavky, hlavní je především bezpečnost a stabilita. Sáňky musí být opatřeny bezpečnostním popruhem, vhodný je také zvýšený opěrák sedáku či protiskluzové drážky. Máte-li v plánu vzít dítě na delší projížďku, mohl by se hodit speciální „baby sack“ – zimní vak, v němž bude vaše dítě stále v teple.

Pro náročné

Na internetových stránkách společnosti najdete i tuto ne příliš obsáhlou, ale rovněž zajímavou kategorii určenou náročnějším dětem od osmi let. Dle slov prodejců tu najdete luxusní modely pro klidné svezení i razantní jízdu. Výrobek Snow komfort by se mohl hodit nejen dětem, které si chtějí užít pohodlnou cestu, ale i starším nebo postiženým lidem.
Lehce ovladatelné designové sáně Swiss z kvalitního hi-tech materiálu s ergonomicky tvarovaným sedákem  ocení především milovníci rychlejší jízdy.

Lopaty a talíře nejen pro děti

Samostatnou kategorii tvoří též zábavné výrobky ve tvaru lopat a talířů, které si můžete vzít vždy na hory pro jistotu s sebou. Nač scházet kopec po svých?
Dospělým by se mohl zalíbit Snow wok, tzv. „fitness trenér“. Jeho použití si vyžaduje trvalé zapojení celého těla a držení rovnováhy. Sport a zábava na čerstvém vzduchu v jednom…to nezní špatně,co myslíte?

Kde výrobky najdete?

Své výrobky společnost Lukland pravidelně přestavuje na veletrzích (např. na Sportlifu v Brně či na Veletrhu hraček), možnosti objednání najdete na webových stránkách společnosti.
Info, foto: www.sanky-boby.cz
ab
ab
ab
ab
ab