Kategorie

Samozavlažovací květináč, který si barevně můžete sestavit dle svých představ

Samozavlažovací květináč umožňuje pěstitelům květin a jejich milovníkům kombinovat barvy podle vlastních představ, vkusu a oblíbených barev. Květináč je sestaven ze dvou částí a navíc je vybaven ukazatelem stavu vody...

Samozavlažovací květináč Mareta

Květináč Mareta se skládá ze dvou hlavních částí: spodní tvoří zásobník na vodu a druhá vrchní slouží pro zasazení rostlin. Každá z částí má jinou barvu a lze je podle svého vlastního vkusu sladit. Květináč lze také zavěsit díky speciálnímu řetízku, který je jeho součástí.

Květináč s ukazatelem vody

Ve spodní části květináče je nově umístěn také ukazatel hladiny vody. Při dostatečném množství vody v rezervoáru se vám objeví v otvoru pro zalévání červený ukazatel, který říká STOP – už nezalévat! Samozavlažovací systém usnadňuje zalévání, protože ukazatel hladiny vám díky své poloze sám ukáže, kdy je potřeba vodu dolít. Plánujete-li opustit domácnost na delší dobu, nemusíte již mít obavy, že květina v době vaší nepřítomnosti uvadne. Zásobník jí totiž po celou tuto dobu zajistí dostatečný přísun vody. 1. květina s kořenovým balem 2. květináč Mareta 3. dno květináče Mareta s otvory pro prorůstání kořenů 4. vzlínací dutiny 5. otvor pro vložení knotu 6. otvor pro ukazatel hladiny a zalévání 7. ukazatel hladiny vody 8. rezervoár vody 9. řetízek

Květináč - designovým prvkem či dekorací v interiéru, ale i exteriéru

S přicházejícím obdobím jara se mění vnímání lidí. Začínají se více používat barvy, a to nejen v oblékání, ale také při výběru nádob na balkon či terasu,“ říká Lenka Novotná, jednatelka společnosti Plastia. „Proto uvádíme v tomto období na český trh nový květináč, který si každý dle svých představ může barevně sladit, a vytvořit si tak nádobu na květiny v jednom barevném odstínu nebo vícebarevný,“ dodává Lenka Novotná.

 

Barvy květináče v mnoha barevných odstínech

Všem zahradnicím i hospodyňkám udělá takovýto květináč radost, ocení ho zejména ti, kteří si rádi hrají s barvami a ladí doplňky v interiéru dle barev. Květináč Mareta je nabízen v široké škále barevných kombinací od slonové kosti, růžové, vínové, modré, zelené až po tmavý antracit. Všechny barvy lze mezi sebou kombinovat, anebo je možné vytvořit si květináč v jednom barevném odstínu. Květináč vytvoříte spojením vrchní nádoby, která v sobě skrývá samozavlažovací vložku a misky, která slouží jako rezervoár vody.
Info, foto: www.plastia.cz
ab
ab
ab
ab
ab