Kategorie

RWE nadělovala novým zákazníkům

(komerční sdělení) Do soutěže se mohli zapojit všichni noví zákazníci RWE z řad domácností, kteří uzavřeli smlouvu v termínu od 24. září do 30. listopadu.
Soutěžní otázka zněla: Kolik minut vydrží jezdit plně nabitý elektromobil Citröen C-Zero mezi sídlem RWE Transgas v Praze v Limuzské ulici a RWE Zákaznické služby na Proseku až do úplného vybití? Jízda elektromobilu proběhla v pondělí 3. prosince. Vybitý vůz dokončil jízdu po 135 minutách. „Přesný počet minut odhadlo 33 soutěžících,“ uvedl Tomáš Varcop, obchodní ředitel skupiny RWE a člen představenstva RWE Transgas. Bylo tedy potřeba určit deset vítězů a těmi se podle pravidel soutěže stali ti, kteří svůj správný tip sdělili nejdříve. Výherci převzali 13. prosince z rukou Tomáše Varcopa symbolický šek na 153 tisíc korun. Právě taková částka odpovídá ceně průměrné spotřeby domácností za elektřinu po dobu deseti let.

Odměnu si ale mohli a stále mohou odnést všichni noví zákazníci RWE. Kromě garantované výhodné ceny silové elektřiny a bonusu až 400 Kč je to rodinná vstupenka do AQUAPALACE Praha v hodnotě až 1125 Kč, platná až do konce května 2013. Soutěž o elektřinu na deset let zdarma byla součástí aktivit, jež RWE pro své zákazníky připravila u příležitosti oslav deseti let působení na českém trhu. „Jsme velmi rádi, že se do ní zapojilo tolik účastníků,“ pochvaluje si Tomáš Varcop počet čtyř tisíc nových zákazníků, které RWE během trvání soutěže získala. RWE je největším dodavatelem zemního plynu v České republice. Elektřinu nově nabízí od roku 2010 a letos se jí v této oblasti velmi dařilo. „Každý třetí zákazník, který si v roce 2012 vybíral z nových dodavatelů elektřiny, zvolil nabídku RWE. Nově jsme získali více než 87 tisíc odběrných míst. V tomto směru jsme suverénně nejúspěšnějším hráčem na trhu,“ doplnil Tomáš Varcop.
ab
ab
ab
ab
ab