Kategorie

Rolety Bematech jsou to pravé pro Váš interiér

Rolety Bematech jsou to pravé pro Váš interiér
(komerční sdělení) Pro zastínění interiérů existuje celá řada stínících prvků, ale dozajista mezi velmi elegantní a praktické systémy patří látkové a římské rolety. Společnost Bematech nabízí v obou typech velké množství vzorů, typů látek, moderní motorové ovládání a řídící jednotky i s dálkovým ovládáním.
 

Správně zvolená stínící technika může velmi zjednodušit užívání Vašich prostor. Trápí Vás ostré ranní slunce, kvůli kterému nemůžete o víkendu spát? Není nic jednoduššího než vybrat správnou  látkovou roletu s plně zatemňující látkou a vhodnou řídící jednotku. Na řídící jednotce jednoduše nastavíte čas automatického otevření a ve Vašem spánku Vás už svítání nebude rušit… Případně hledáte vhodnou stínící techniku do Vašeho obývacího pokoje? Chcete něco praktického, ale zároveň elegantního, aby Váš hlavní společenský prostor působil i nadále reprezentativně? Správným rozhodnutím jsou římské rolety, které působí velmi elegantně a moderně, navíc díky vyspělému systému ovládání je s nimi manipulace velmi snadná.

Látkové rolety  - nabízí praktické a moderní řešení

Látková roleta se skládá z navíjecí hřídele, která může být zakryta kazetou. Látka obsahuje na svém konci zátěžovou lištu. Ovládání je možné nekonečným řetízkem s pevně danou délkou či případně řetízkem na míru. Řetízky jsou zatěžkány závažím. Závaží nabízíme celou řadu. Od jednoduchých, které se jen háčkem zavěsí až po závaží s odpínatelnou zarážkou pro nekonečné řetízky.  Ovládat dále můžete i klikou a tahem za látku kde v tomto případě navíjení obstarává pružina v navíjecí hřídeli. Pro pohon lze zvolit také 24V a 230V motory s drátovým i bezdrátovým ovládáním. Pro látkové rolety nabízíme i systém bočních vodících lišt pro pevnější vypnutí látky. Pro prostory s výrazným prouděním vzduchu je vhodné zvolit systém bočních vodících lanek. Montáž je možná profilem přímo na okenní křídlo, pomocí kovových a také designových konzol. Pro místa kde je např. nerovný poklad a v případě montáže na místa kde vede elektrické vedení lze využít speciální montážní profil, do kterého se roleta zacvakne. V případě pokud potřebujete zastínit široké prostory tak lze pomocí speciální spojky jednotlivé rolety sdružovat.

Římské rolety – romantická tvář interiéru

Římská roleta lze umístit do výklenku i před něj. V případě pokud zvolíte umístění před výklenek, tak je zapotřebí látky širší cca o 5 cm, aby zakryla hranu výklenku. Při instalaci je zapotřebí také myslet na dostatek místa nad stavebním otvorem, aby se roleta měla kam sbalit a tak nebylo zamezeno otevírání oken a dveří. Látka je rozdělena pomocí sklolaminátových výztuží (tyček) na stejně velké horizontální pásy. Výztuže jsou všity do tunýlků. V případě vzorované látky dbáme na neporušení vzoru a pro tunýlky přišíváme novou látku. Stahování rolety probíhá na základě vytažení šňůrky, která je připevněna na spodní okraj rolety a provlečena očky u každé hrany skladu. Při vytažení se roleta nenavíjí klasicky na hřídel, jak je tomu u látkové rolety. Horizontální rozdělení tímto způsobem látku řasí do balu. Ve staženém stavu působí nařasený bal velmi elegantně a dotváří design celého interiéru. Římské rolety jednoznačně můžeme dosadit mezi moderní stínění. Je stále více využíváno zvláště pro svůj design a romantickou tvář interiéru, kterou tak lehce vytváří. V případě restaurací a kaváren patří římské rolety mezi to pravé, co vytvoří Vašim zákazníkům tu správnou náladu a rádi se k Vám budou vracet.

Římské rolety, nebo látkové rolety?

Nakonec vždy záleží jen na Vás a na Vašich požadavcích. Díky dlouholetým zkušenostem, modernímu výrobnímu procesu a široké kolekci jsme si jisti, že uspokojíme každé Vaše přání. Zvolením značky Bematech nezískáváte nejen stínící techniku od předního českého výrobce, ale také osobní a profesionální přístup před i po realizaci v rámci servisu.

ab
ab
ab
ab
ab