Kategorie

Římské rolety Bematech – moderní náhrada zastaralých záclon

Římské rolety Bematech – moderní náhrada zastaralých záclon
Římské rolety Bematech přinášejí široké spektrum možností k dekorování moderního i klasického interiéru. Pomohou vám tak vytvořit interiér podle představ o vašem vlastním domově.

Až ho dokončíte, bude se v něm zrcadlit vaše duše. Římské rolety dají vašemu domovu unikátní vzhled.

Zkuste římské rolety kombinovat!

V kombinaci se závěsy tvoří římské rolety zajímavý prvek interiéru. Nebo zkuste kombinovat dvě římské rolety! Transparentní látka umožnuje průnik světla během dne a druhá římská roleta z dekorativní látky zajišťuje soukromý večer a v noci.

Máte velká okna? Chtěli byste přesto římské rolety?

S římskými roletami Bematech je to možné. Vysoká kvalita je zaručena i pro extrémně velké rozměry. Základní škála je možná až do šířky 420 cm a výšky 590 cm! Velké rozměry lze ovládat manuálně či motoricky stejně jako menší rozměry. Ovládací systémy pro římské rolety vyrábíme mnoho let. Používáme ty nejlepší systémy na trhu. Mají kompaktní tvar a pracují spolehlivě.

Vybíráme ty nejlepší látky!

Bematech je úzce spjat s designem a výběrem látek té nejvyšší kvality. Společně s textilními designéry vybíráme ty nejvhodnější látky pro římské rolety. Nabízíme široký výběr barev a vzorů, od nadčasové klasiky až po modernu. Látky z kolekce Bematech jsou vhodné do každého interiéru. Římské rolety Bematech nejsou jen dekorativním prvkem, ale jsou také velmi efektivní z hlediska úspor energie. Fungují jako dodatečná izolace vašich oken. V zimě římské rolety pomáhají udržet teplo v místnosti a v létě zase nedovolí, aby se extrémní teplo dostalo do místnosti. Získáváte dvojí užitek. Samozřejmě design, ale také značnou úsporu energie. Kompletní informace najdete na www.bematech.cz

ab
ab
ab
ab
ab