Kategorie

Retro bydlení a nábytek

Retro bydlení jako za starých dobrých časů
Pokud jste z té generace, co ráda vzpomíná na staré dobré časy a chtěla by se tak vrátit o pár let zpět, je pro vás retro nábytek jako stvořený. Můžete si vybrat od křesel, přes skříně až k veškerému vybavení domácnosti.

Obývací pokoj ve stylu retra je základem. Nebojte se zvolit pastelové a pestré barvy, skvěle rozjasní váš byt , a navíc budou působit pozitivně i na vás. Design tohoto „nadčasového“ křesla s kombinací staré televize je teprve to pravé retro!

Vzpomínáte si na ty časy, kdy na kolejích byla klubovna pro volný čas nebo na táborech společenská místnost? Co si zařídit obývák přesně v tomto stylu? Začněte opět typickým retro křeslem s televizí, pastelovou tapetou na zdi, a pak už jen stačí pokoj doplnit dekorací.

Přesně jak říkáme, i dekorace je důležitá. Zvolit můžete starší konev na zalévání místo vázy nebo si sehnat staré rádio. Celou poličku pak rozzáříte květinami nebo retro žlutým autobusem.

A pokud si potrpíte na styl a originalitu i při spánku, můžete usínat v retro ložnici. K tomuto stylu nemusíte nutně hledat originály z předešlých let, například postel můžete zvolit klasickou, hlavní jsou vzory na závěsech, povlečení nebo koberci. Styl retro je sice spojován s minulostí, ale nebojte se ho užít si ho v přítomnosti.

Štítky:

retro
ab
ab
ab
ab
ab