Kategorie

Relaxujte v každém ročním období, na suchu i na vodě

Relaxujte v každém ročním období, na suchu i na vodě
Australská firma ASTONE přichází na trh s novinkou: obojživelným nafukovacím křeslem Sit n Joy. Toto masážní křeslo je opatřeno modulem se čtyřmi vibračními podložkami pro jemné vibrační masírování zad.
Můžete si přitom vybrat z osmi druhů masáže. Navíc je možno nastavit intenzitu, místo a dobu masáže. V područce křesla se nachází vodotěsná schránka pro uložení drobných osobních věcí s vyvedeným konektorem pro připojení přehrávače hudby. V křesle jsou také zabudovány reproduktory pro poslech hudby z vašeho přehrávače.

Doma i na cestách

Masážní křeslo Sit n Joy je použitelné na suchu i ve vodě. Je nafukovací (4 samostatné nafukovací komory), takže je možné jej jednoduše sbalit a odvézt třeba na dovolenou u moře. Součástí vybavení je mechanická pumpa k nafouknutí křesla. Kapsa v područce slouží k bezpečnému umístění láhve s nápojem. Křeslo má navíc vepředu i vzadu kapsy pro zatížení pískem nebo ukotvení stanovým kolíkem v případě větrného počasí. Masážní křeslo je velmi skladné a snadno přenosné. Garantovaná nosnost výrobku je 100 kg. Pohon křesla je zajištěn čtyřmi tužkovými bateriemi.
Masážní křeslo Sit n Joy jistě potěší i jako originální dárek pro vaše blízké. Svým uživatelům přináší odpočinek a uvolnění doma i na cestách. Dodavatelem v ČR je LUKLAND, s.r.o.
ab
ab
ab
ab
ab