Kategorie

Rekonstruujeme obývací pokoj. Na co nezapomenout?

A kde začít jinde, než obývacím pokojem. Pojďme se podívat na možnosti, na které je dobré se zaměřit.

 

Kvalitní podlaha

Tou je určitě dobré začít. Dnes je výběr skutečně více než obrovský. Ačkoliv většina lidí stále vsází na tradiční a osvědčený koberec, určitě není jedinou volbou. Využít lze třeba parkety, ale i plovoucí, nebo ryze dřevěnou podlahu.

To hlavní je nábytek

Bez čeho se ale žádný obývací pokoj neobejde, to je nábytek. Z hlediska materiálu by určitě mělo dominovat dřevo, které dnes můžeme pořídit v různých úpravách, od těch rustikálních, po moderní. Podobně to platí i o sedačkách, které mohou být vyrobené z různých materiálů. I zde můžeme jít cestou klasiky, nebo vsadit třeba na moderní křesla, nebo zajímavé sedací vaky.

Nezapomínejte na dekorace

Co s každým obývacím pokojem také souvisí, to jsou dekorace. Ty mohou být umístěné na obývacích stěnách, na policích, na dekoračních stolcích, ale třeba také na vaší zdi. Proto je vhodné vyhledat prodej obrazu a jeden takový si koupit. Dnes už ale nemusíte jezdit po galeriích, protože i obraz lze koupit prostřednictvím internetu. A jaké to má výhody? Pokud shrneme ty hlavní, tak:

  • Velký výběr v řádech tisíců motivů
  • Možnost vybrat konkrétní velikost
  • Možnost vybrat konkrétní rám
  • Doručení na vaši adresu

Jaké jsou možnosti financování?

Na co se zaměřit, to již víme. Důležité je ale zmínit i možnosti financování. Dobrým krokem mohou být vlastní úspory, hypotéka, stavební spoření či úvěr z něho, ale stejně tak i hotovost od Slovenské půjčovny. I tato půjčka je považována za velmi dobrou volbu, a to nejenom pro široký výběr částek, ale i pro výhodné podmínky splácení a samotné úrokové sazby.

ab
ab
ab
ab
ab