Kategorie

Raiffeisen Styl zná své vítěze

Osm výherců z celé České republiky se může těšit na modernizaci či přestavbu svého stávajícího bydlení dle návrhů, které jim na míru připravili vybraní architekti zapojení do projektu Raiffeisen Styl.
V novém bude koncem letošního roku bydlet i pan Jaroslav Černý z Brna, který se přihlásil do celostátní soutěže Raiffeisen stavební spořitelny za region Brno a originalita jeho sloganu s tématem bydlení rozhodla o výhře – prováděcí a interiérový projekt na přestavbu bydlení v hodnotě až 100 000 Kč. Jaroslav Černý převzal hotový projekt na rekonstrukci svého bydlení z rukou autorky projektu, architektky Ivany Stiborkové ze studia Kyzlink, a za asistence Bořka Šípka, světoznámého výtvarníka a garanta projektu Raiffeisen Styl. Poblahopřát výherci přišel i Vladislav Hrdlička, regionální ředitel Raiffeisen stavební spořitelny za region Brno.

Patron projektu Raiffeisen Styl Bořek Šípek (vlevo) a výherce soutěže Raiffeisen Styl za region Brno pan Jaroslav Černý Foto: Pleon Impact

Očima architekta

Projekt na realizaci rekonstrukce bytu 2+1 pana Černého z Brna zpracovala architektka Ivana Stiborková ze studia Kyzlink především s důrazem na funkčnost a maximální možné otevření prostoru, jež umožňuje konstrukční systém domu. Dojde ke kompletní změně dispozice bytu, kdy budou vybourány nenosné příčky a minimalizován počet dveřních otvorů. Studio Kyzlink navrhlo i nové řešení dosud nevyhovujících úložných prostor. Značných změn dozná i bytové jádro, které se zvětší tak, aby plně vyhovovalo každodennímu rytmu obyvatel bytu. Zajímavého řešení se dostane i předělu mezi ložnicí a obývacím pokojem, kde vznikne šatna. Vlastní realizaci rekonstrukce bytu a možnost porovnat původní tvář interiéru s novou, bude možné již koncem letošního roku.

Raiffeisen má Styl

Celkem se do soutěže, která trvala od března do konce května, přihlásilo 309 soutěžících. Šanci na výhru měl každý, kdo chtěl předělávat své bydlení, a to i neklienti Raiffeisen stavební spořitelny. "Dle zájmu ze strany soutěžících je vidět, že o služby poskytované odborníky, architekty, je u široké veřejnosti zájem. Stejný cíl má i náš projekt Raiffeisen Styl - umožnit všem lepší a kvalitnější bydlení a zprostředkovat radu či pomoc architektů, která je zatím stěží dostupná," sdělil Tomáš Vášáry, ředitel marketingu Raiffeisen stavební spořitelny.

NEJ slogany

Porota složená ze zástupců Raiffeisen stavební spořitelny a pořádající agentury vybrala celkem osm výherců z celé České republiky. Z každého regionu, dle umístění regionálních ředitelství Raiffeisen stavební spořitelny, vzešel jeden, který vyhrál interiérový a prováděcí projekt na přestavbu svého bydlení v hodnotě až 100 000 Kč, jež mu na míru připravil vybraný architekt či studio z daného regionu. Rozhodujícím kritériem byla originalita sloganu obsahující slova "Raiffeisen" a "styl".

Region

Vítěz

Slogan

Region Brno Jaroslav Černý z Brna Dům a byt to není sen, styl přinesl Raiffeisen.
Region Litoměřice Ivana Hanková z Malých Žernosek Raiffeisen a Bořek Bill, to je vážně skvělej styl!
Region Hradec Králové Vlasta Pěničková ze Žamberka Objevte nový rozměr bydlení s Raiffeisen Styl.
Region Olomouc Jiří Sedláček z Čelechovic na Hané Projekt Raiffeisen Styl vážení - spojenec při rekonstrukci vašeho bydlení.
Region Ostrava Dana Janíčková ze Staré Bělé Raiffeisen má styl, nový dům náš cíl. Raiffeisen styl promění vše v účelné bydlení.
Region Plzeň Kateřina Záleská z Karlových Varů Moderní styl není sen, pomůže ti Raiffeisen.
Region Praha Milena Hovorková z Prahy Raiffeisen stylem opravdu dnes žijem!
Region České Budějovice Michal Jodl z Českých Budějovic Chceš mít svůj styl? Realizuj ho s Raiffeisen!
Podrobnosti o projektu Raiffeisen Styl a vizualizace z loňského ročníku projektu, které mohou posloužit jako inspirace k modernizaci bydlení, naleznete na www.raiffeisenstyl.cz.
ab
ab
ab
ab
ab