Kategorie

Raiffeisen styl

Pro inspiraci v oblasti bydlení někdy nemusíme chodit daleko. Například před dvěma roky spustila spořitelna Raiffeisen unikátní internetový projekt, Raiffeisen Styl.
Jeho posláním je přinášet tipy, které mohou přispívat ke zvýšení kvality a úrovně bydlení v České Republice. Hlavní slovo zde mají renomovaní odborníci z oblasti bytové architektury a designu a široké veřejnosti umožňuje volný přístup k pracem těchto specialistů, které jsou jinak velice těžko přístupné.

Kompletní dokumentace

Loňský první ročník  projektu měl za úkol zpracovat řadu návrhů a doporučení jak si vylepšit bydlení. Tohoto úkolu se zhostili významní architekti ve spolupráci s odborníky na financování bydlení a vzniklo tak několik řešení úprav bytů typických pro Českou Republiku. Na webu tedy naleznete kompletní popis jednotlivých variant, včetně fotodokumentace a vyjádření autora návrhu. Také zde najdete galerii a stručnou biografii členů týmu, který všechna řešení připravoval.

Soutěž o nejlepší slogan

Druhý ročník se nese v duchu soutěžení – pro 8 šťastných majitelů (můžete se jím stát v průběhu roku) starších bytů nebo domů, kteří se jej navíc chystají rekonstruovat a vymyslí originální slogan je připravena velice zajímavá cena. Více se ale dozvíte na webových stránkách tohoto projektu.

Inspirace pro nejlepší bydlení

Obsahově jsme sice vyčerpali veškerou náplň, ovšem nedá se říci, že by ji na webu bylo málo. Navíc je velice umě uspořádaná a ani laik nemá problém s orientací ve struktuře stránek. Pokud je tedy vašim snem moderní bydlení v podání opravdových odborníků, můžete inspiraci čerpat právě zde. www: http://www.raiffeisenstyl.cz
ab
ab
ab
ab
ab