Kategorie

Raiffeisen stavební spořitelna má své Tajemství

Raiffeisen stavební spořitelna zaujímá na finančním trhu již dlouho významnou pozici a z jejich hospodářských výsledků je zřejmé že se těší vážnosti také u svých klientů. A protože si spořitelna svých klientů, jak nových tak i stávajících, váží, připravila pro ně hned z kraje nového roku novou výhodnou akci s názvem Tajemství, které se vyplatí prozradit.
 

Noví klienti v ní mohou získat smlouvu za výhodných podmínek a stávající klienti pak úrokovou prémii ve výši  1000 Kč.

Celá akce funguje na principu doporučení, kdy  stávající klient doporučuje nového klijenta, kupř. z řad svých známých. Na předtištěné kartičce pak vyplní stávající klient číslo své smlouvy a své telefonní číslo a předá potenciálnímu klientovi, který ji předloží v RSTS při podpisu smlouvy o stavebním spoření na cílovou částku 200 000 Kč nebo vyšší.
Nový klient pak získá smlouvu s poloviční slevou z poplatku. Smlouva ovšem musí být uzavřena během konání akce, tedy v době od 15. ledna do 31. března 2008.
Stávající klient pak získá od RSTS prémii za tip ve výši 1000 Kč, kterou připíše na jeho účet a která mu bude vyplacena společně s uspořenou částkou v případě poskytnutí úvěru ze stavebního spoření nebo v případě ukončení smluvního vztahu alespoň po 72, resp. 60 měsících jeho trvání. Klient bude o připsání prémie informován dopisem v době do 30. června 2008.
ab
ab
ab
ab
ab