Kategorie

Raiffeisen stavební spořitelna

Říkáte si, že by se vám opravdu líbilo vlastní bydlení, ale bohužel se vám nedostává finančních prostředků? V tom případě určitě navštivte internetové stránky Raiffeisen Stavební spořitelny.
Všichni ho znáte z reklamy, malý žlutý panáček s brýlemi vám maluje obraz vašeho nového moderního bydlení. Pokud se vám nechce volat, ale raději využíváte informací dostupných na webu, pak jste tyto stránky zvolili správně.

Cíl: lepší bydlení

Raiffeisen stavební spořitelna je na českém trhu od roku 1993, kdy vznikla pod názvem AR stavební spořitelna. Jejím posláním je přinášet lidem lepší bydlení, a to zejména v podobě dostupného financování formou stavebního spoření a následných úvěrů.

Dokumenty, informace, kalkulačky

Informace dostupné na tomto webu vám jistě pomohou v rozhodování, jakým způsobem se ke svému novému bydlení dostanete. Naleznete zde mnoho rad, jak se vypořádat s počátečními nejasnostmi, k dispozici jsou také různé dokumenty, které potřebujete při vyřizování úvěru nebo uzavření stavebního spoření. Pokud narazíte při čtení na nesrovnalosti, můžete vyhledat odpověď v sekci Často kladené otázky nebo zaslat vlastní otázku přímo. Také se nabízí možnost využití formuláře pro spočítání nákladů spojených se založením stavebního spoření a následného čerpání úvěru. Jistě oceníte i možnost vyhledání nejbližší pobočky Raiffeisen stavební spořitelny ve vaší lokalitě.

Pro ty, co uvažují o vlastní střeše nad hlavou

Jak je zvykem u projektů této společnosti, převládající barvou webu je žlutá, v kombinaci s bílou a šebou přináší velice pěkné prostředí pro vyhledávání informací, orientaci ulehčuje i logické uspořádání ovládacích prvků. Pokud vás tedy vlastní bydlení motivuje k dalším činnostem, pak cesta na tyto webové stránky se jistě vyplatí. www: http://www.rsts.cz
ab
ab
ab
ab
ab