Kategorie

Prostor, komfort a snadnost s chladničkami Samsung

Samsung v Paříži představil netypickou lednici od slavného designéra Jaspera Morrisona. Jde o jednu z největších chladniček na světě Quattro Cooling System, nazývanou též díky své velikosti „french window“. Vyznačuje se mnoha unikátními detaily, které nikde jinde neuvidíme.
Jasper Morrison, jeden z nejvlivnějších současných průmyslových designérů, a Samsung se spojili, aby zákazníkům představili to úplně nejlepší z funkčního designu lednic. Snadnost je novým standardem moderního života. S unikátními chladničkami od Samsungu navrženými světově uznávaným a slavným designerém domácích spotřebičů Morrisonem bude váš život cool.

Chladnička, více než elektrospotřebič

Leštěná lednice, navržená Jasperem Morrisonem, odráží jeho myšlenky o designu ulehčujícímu náš každodenní život. Má jednoduchý elegantní vzhled, dvě oddělené části s dvěma oddělenými chladícími zařízeními znamenají dvě odlišné vnitřní teploty, které přirozeně vyžadují dva oddělené displeje. Twin Display systém vám dovolí sledovat nezávisle a pohodlně změny teplot v každé části zvlášť. Skryté panty přinášejí čistší vzhled a vytvářejí v kuchyni dojem pořádku. Panty jsou neviditelné a poskytují chladničce bezešvý hladký vzhled. Otevírání je řešeno systémem side-by-side, tedy otevírání dveří na obě strany. Bílý LED panel poskytuje jasný a snadno čitelný pohled. Unikátnost sofistikovaného bílého LED displeje zvyšuje hodnotu vaší kuchyně.

Nápojová stanice

Pokaždé, když chladnici otevřete a dovolíte teplému vzduchu zvenku proniknout dovnitř, je potřeba energie k tomu, aby se teplota v lednici vrátila na původní úroveň. S touto chladničkou můžete snížit ztrátu energie tím, že nápoje a svačinky budete uchovávat ve snadno přístupném baru. Pití je ukryté za jedněmi výklopnými dvířky. Exkluzivní a účinná technologie zdvojnásobí výkonnost chladničky a sníží na polovinu ztrátu času a energie.

Servírovací podnos

Vyjímatelný podnos je perfektní pro účelné ukládání v chladící části. Dokáže se změnit ze servírovacího podnosu určeného pro párty, v poličku na kluzké potraviny či v obyčejnou poličku této lednice.

Z - polička

Je mnohoúčelová drátěná polička ve tvaru písmene Z je ideální na ukládání plechovek, láhví a vyšších nádob. Poličku je možné umístit do libovolné výšky tak, aby dokonale vyhovovala vašim potřebám.

Deli-Kit

Box určený pro mléčné výrobky je možné uzavřít dvířky, takže nedojde k vylití obsahu v něm uložených kelímků či skleniček. Aby byly potraviny v něm uložené snadno k dosažení, je rozdělen do několika menších přihrádek.

Vysoký otvor pro dávkovač vody

Dávkovač vody s nezvykle vysokým otvorem na sklenice umožňuje natočit si chladný nápoj snadno, rychle a pohodlně. Prvotřídní LED osvětlení dovolí naplnit si sklenici chladivou vodou bez ukápnutí v té nejhlubší tmě.
ab
ab
ab
ab
ab