Kategorie

Proč je úvěr Helios jedním z nejlepších finančních produktů?

Úvěr Raiffeisen stavební spořitelny Helios, který jako jediný na trhu odpovídá potřebám fotovoltaiky, se dostal do finále hlasování o Cenu veřejnosti v soutěži Zlatá koruna. Jakými výhodami si získal sympatie?
 

Instalace solární elektrárny představuje podle odborníků jednu z nejjistějších a nejvýnosnějších investic dneška. Brání jí pouze vysoké investiční náklady. Právě proto je tu úvěr Helios, který je šitý na míru fotovoltaice. Pomůže vám s financemi a navíc odloží splátky do doby, než elektrárnu zapojíte do sítě.

Hlasovat pro úvěr Helios můžete ZDE.

Úvěr Helios je první a jediný úvěr šitý na míru majitelům solárních (fotovoltaických) elektráren. Investice do solární elektrárny vás zbaví trápení s rostoucími cenami elektrické energie, stát totiž majitelům garantuje pevné výkupní ceny (eventuálně zelené bonusy) na 20 let dopředu. Můžete si tak sami jednoduše vypočítat, že stavba fotovoltaické elektrárny se vyplatí. Investice do solární elektrárny zaručuje pravidelný výnos, který si můžete díky úvěru Helios zajistit i Vy!

Na solární elektrárně vyděláte

Jak ale každý informovaný zájemce ví, není to zadarmo. Největší překážkou je výše investice, která se pohybuje v řádech statisíců (solární elektrárna na 50 m2 střechy stojí zhruba 620 000 Kč). Druhou překážkou je občas trochu zdlouhavé řízení, které předchází připojení vaší elektrárny do sítě. Právě proto vznikl úvěr Helios, který oba problémy řeší. Za výhodných podmínek získáte úvěr, který začnete splácet až se šestiměsíčním odkladem, kdy už budete na prodeji elektřiny vydělávat. Aktuální výši garantovaných výkupních cen a zelených bonusů najdete zde.

Hlavní výhody úvěru Helios

• První úvěr šitý na míru fotovoltaickým elektrárnám • Žádné složité podmínky a papírování • Možnost odloženého splácení na dobu, kdy bude solární elektrárna zkolaudována a začne Vám šetřit výdaje za elektřinu** • Zelené bonusy – zákonem garantované prémie za ekologickou energii na 20 let dopředu *  Minimální výše úvěru pro získání prémie je 300 000 Kč **  Klient může požádat o posun povinnosti splácení úvěru o 6 měsíců oproti standardním podmínkám, a to při podání žádosti o poskytnutí úvěru.

Kde začít?

O úvěr Helios můžete požádat u všech finančních poradců RSTS. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme na čísle 800 11 22 11.

ab
ab
ab
ab
ab