Kategorie

Připravte nezapomenutelnou oslavu na Den dětí

Připravte nezapomenutelnou oslavu na Den dětí

Den dětí se blíží a letos vám budou vaše ratolesti za pěknou oslavu s pár kamarády určitě vděčné víc než kdy dřív. Jak na přípravu? Poradíme vám! 

Výzdoba

Výzdoba je základ a u každé dětské oslavy všechno stojí a padá na balonkách. Můžete je nafouknout heliovou bombičkou, aby vám zůstaly pěkně u stropu, některé ale nechte i ležet na zemi dětem na hraní. Také nezapomeňte na lampiony, gerlandy nebo špičaté čepičky, které jdou použít buď jako kornoutek na bonbonky nebo jako slavnostní čapka. 

Občerstvení 

Děti ocení cokoli barevného a hravého, výhodou je, že nemusí jít o nic náročného. Určitě zabodujete párkem v rohlíku, muffinami, barevným piškotovým dortem, gumovými bonbony nebo legračními toustovými chleby, které nazdobíte sýrem, šunkou a zeleninou jako oblíbená zvířátka. Stejně tak budou super minipizzy. 

Nádobí volte nejlépe papírové, aby se nic nerozbilo a vše se dalo dobře recyklovat. 

Zábava

Nezapomeňte pro děti vymyslet program, aby zbytečně moc nezlobily. Jestli máte dostatečnou zádobu balonků, zorganizujte hru, komu vydrží balonek nejdéle ve vzduchu. Také se děti mohou přetahovat, z čehokoli v pokoji si vytvořit hudební nástroje a založit tak speciální kapelu, hrát si na zpomalený film, hledat poklady podle vašich nápověd, hádat, co se v pokoji změnilo během minuty, kdy byl jeden za dveřmi... 

Fotokoutek 

Další možností, jak děti zabavit, bude připravit jim fotokoutek anebo je nechat si ho samotné vyrobit. Pokud máte doma polaroid, bude skvělé děti následně vyfotit a jejich fotky rovnou vystavit a nakonec jim je dát domů na památku. 

Tvoření 

Abyste děcka trošku zklidnili, nechte je něco vyrábět. Stačí vám barevné papíry, nůžky  a lepidlo. Co třeba princeznovské korunky nebo indiánské čelenky? 

Malování na obličej 

Velmi oblíbená zábava u dětí je i malování na obličej. Určitě to zvládne i sami, stačí vám koupit speciální barvy na kůži a šteteček. Případně sáhněte do své kosmetické skříňky a použijte líčidla, která už jste dávno odepsali.

 

Další inspiraci na skvělou dětskou párty najdete v naší galerii. 

ab
ab
ab
ab
ab