Kategorie

Přijďte se zabydlet na výstavu Bydlení

Osmnáctý ročník výstavy Bydlení se uskuteční v tradičním únorovém termínu 16.-19.2. 2012 na pražském Výstavišti a přinese přehlídku nejnovějších projektů pro bydlení všech významných developerů a realitních kanceláří, stejně jako možnosti financování.
 

V současné době je v Praze a okolí několik tisíc volných bytů, domů a dalších nemovitostí. Orientace v nabídce při hledání ideálního útočiště pro rodinu není v záplavě nabídek a akcí jednoduchá. Existuje jediné místo, kde je možné všechny projekty porovnat na vlastní oči a navíc si s jednotlivými developery a zástupci realitních kanceláří pohovořit přímo na místě a zeptat se na všechny detaily vysněné nemovitosti.

Soutěžte o vstupenky na veletrh Bydlení 2012! Soutěžní otázka je jednoduchá, nápovědu najdete v tomto článku.

Velká jména na výstavě

Svou nabídku budou na pražském výstavišti prezentovat nejvýznamnější firmy z oboru s nejširší nabídkou nemovitostí tak, aby si mohl vybrat doslova každý. Za developery jmenujme například Skanska a.s., dvize Skanska Reality, Geosan Development,Ekospol, realitní kanceláře bude zastupovat třeba Evropa realitní kancelář, Maxima reality a další. S financováním stavby nebo hotového projektu vám poradí nejen přímo finanční instituce (Modrá pyramida stavební spořitelna, ČSOB – Poštovní spořitelna či Wüstenrot –stavební spořitelna), ale i zástupci Asociace realitních kanceláří ČR, kteří vás provedou celým procesem výběru ideálního bydlení pro vaši rodinu. Na akci ale vystavují nejen developerské společnosti a realitní kanceláře, ale i firmy s nabídkou nových bytů, rodinných domů, domů stavěných na klíč, typových projektů, firmy s nabídkou pozemků určených k zastavění, stavebních systémů, nástaveb, vestaveb, doplňkové stavby dále firmy nabízející stavební poradenství, stavební spoření a stavební úvěry.

Trh s nemovitostmi se oživuje

Výstava Bydlení přichází na začátku stavební sezóny, která je obecně považována za začátek oživení realitního trhu. Dá se proto předpokládat, že kromě hotových projektů představí vystavovatelé i chystané, které budou reflekovat aktuální trendy v bydlení. Nenechte si ujít příležitost vybrat si z těchto nemovitostí mezi prvními a získat tak akční ceny, které vystavovatelé na výstavě každoročně nabízejí. A nemusí to být zrovna aktuální potřeba nového bydlení, která vás na Výstaviště v Praze – Holešovicích přivede. Na stáncích vystavovatelů vás čeká mnoho inspirace, jak upravit vaše současné bydlení, případně financovat rekonstrukci. A pokud neuvažujete ani o pořízení bydlení, ani o jeho rekonstrukci, můžete se přijít inspirovat letošními trendy v bydlení.

Nejširší nabídka

Společnosti, které budou na výstavě bydlení prezentovat svojí nabídku, pokrývají nejen Prahu, ale i Středočeský kraj, kde stále stoupá nabídka nových nemovitostí. Návštěvníci budou mít možnost si vybrat jak z ekonomického, tak luxusního bydlení, které naplní požadavky těch nejnáročnějších. Ať už se chystáte nemovitost koupit, či si byt nebo dům pronajmout, na výstavě Bydlení naleznete vše, co potřebujete od nabídky přes informace jak postupovat a jak si správnou nemovitost vybrat, až po nabídku stavebního spoření a hypotéčních úvěrů od těch nejvýznamnějších společností na trhu. Souběžně s výstavou Bydlení probíhá i veletrh Pragointerier-New design, který se zaměřuje na vybavení interiérů a exteriérů prostorů pro bydlení. Ve dnech 16. - 19. února 2012 tak naleznete na výstavišti v Praze – Holešovicích vše, co potřebujete pro zařízení vysněného bydlení. Neváhejte se u nás zabydlet. Zlevněnou vstupenku na tuto akci získáte po registraci na www.vystavabydleni.cz

ab
ab
ab
ab
ab