Kategorie

Přesvědčte se, že bydlíte chytře

(komerční sdělení) Získat dnes vlastní bydlení je snazší než kdy dříve a jediným omezením mohou být peníze. Vybrat si dům na venkově či byt ve městě závisí jen na osobních preferencích.

Dům, či byt?

Někdo může snít o domě se zahradou na vesnici. Mít svůj klid, záhon růží a dopřát dětem život blízko přírody. Taková idyla však může vzít za své, když přijde na účty za energie. V případě staršího domu to platí dvojnásob. Nové stavby nabízí mnohem lepší izolaci, díky které mohou náklady na vytápění výrazně klesnout. Podobně je tomu i v bytě. V případě velkých ztrát tepla je proto nutné řešit vše kvalitní rekonstrukcí a to nejen u svého bytu, ale i při zateplení celého domu.

Jak a čím si zařídit domov?

Při fázi zařizování svého obydlí je nutné dbát rovněž na energetickou náročnost domácích spotřebičů. I když se to nezdá, tak spotřebiče A+++ dokáží snížit celkovou spotřebu energie mnohonásobně. Při každodenním provozu několika spotřebičů je tato spotřeba skutečně znát. Ještě větší rozdíly platí u samotného vytápění. Zde je však lepší poradit se s odborníkem, který dokáže změřit místa úniku tepla a navrhnout i optimální řešení. Některé firmy nabízí tyto služby zcela zdarma. Zároveň Vám poradí, zda je výhodnější elektrický přímotop, plyn či rozvod tepla od krbových kamen. Rady a tipy, jak lze v domě či v bytě snížit spotřebu energií a tak ušetřit, můžete najít i na webové adrese www.setrimenergii.cz.

Bydlete chytře, šetřete na energiích

Možností, na čem všem se dá doma ušetřit, je spousta. Pokud chcete ještě větší úspory, zvolte si správného dodavatele energií. Pak Vás roční vyúčtování nepřekvapí. Vyberte si silného a spolehlivého dodavatele a staňte se zákazníkem RWE. Nabízí totiž výhodné ceny energií a možnost platit rok od roku méně. Přesvědčte se sami!

RWE snižuje cenu plynu o 10 % a přidává tisícové prémie

Stálí zákazníci RWE teď ušetří na zemním plynu deset procent! Navíc každý získá speciální prémii až 3000 Kč podle výše svého odběru. Pokud chcete šetřit ještě více a navíc mít jistotu, že toto snížení ceny plynu není poslední, vyberte si produkt RWE plyn Optimal. U něj cena dále klesne během dalších dvou topných sezón a bonus pro stálé zákazníky může činit až 3 500 Kč. Výhodnou cenu a jistotu jejího dalšího poklesu můžete s RWE získat i u elektřiny. RWE elektřina Optimal nabízí dokonce trojí pokles ceny. Až do konce roku 2015 tak můžete za elektřinu platit méně a méně a méně! Bydlete chytře, přejděte k RWE a využívejte všech výhod spolehlivého dodavatele i vy! Více informací najdete na www.rwezlevnuje.cz .

ab
ab
ab
ab
ab