Kategorie

Praní prádla v klubu Clubwash: Praní, sušení a ještě i zábava

Ve městě Brně se nachází originální klub. Nabízí zajímavé spojení praktického života se zábavou. Můžete se v něm pobavit a po příjemně stráveném večeru odejít s taškou vypraného prádla. Netradiční, co říkáte?
 

Především brněnským studentům se nabízí tato možnost spojit příjemné s užitečným. V Brně je opravdu mnoho vysokoškoláků a valná většina z nich bydlí buďto na kolejích nebo ve studentských bytech, které bohužel často nejsou vybaveny pračkou. Anebo v bytě sice pračka je, ale studentíci zajisté nemají čas na praní, sušení, žehlení...A tak vozí hory prádla do svých vzdálených domovů a nepříjemnou starost musí řešit rodičové. Tohoto problému využilo pár chytrých hlav, které v Brně otevřely podnik vybavený jak pračkami, tak pódiem. Hudba a společnost přátel by snad mohly studenty donutit k občasnému vyprání oblečení a ručníků.

 

Kdy, kde a jak?

 
Proces praní je příjemný a jednoduchý. Stačí prádlo sbalit a donést na adresu Stará 27 (tramvajová zastávka Kӧrnerova). V klubu prostě jen prádlo předáte a můžete si tu na voňavé oblečení počkat, nebo jen sdělit, kdy si pro něj přijdete a v klidu odejít. Lákavá je také nepřetržitá služba WashXpress – za cca 200,-Kč vám zaměstnanec přiveze čisté a suché prádlo až domů. Proč ale nevyužít internetu zdarma a obsluhy, která vám zajistí dodržení pitného režimu? K dispozici je zákazníkům standardní výběr alkoholických i nealkoholických nápojů za standardní ceny a také něco malého na zub.
 

Klubové studium

 
Clubwash svým zákazníkům nabízí internet zdarma. Zatímco se vám pere prádlo, můžete pracovat třeba na seminární práci, kterou si tu můžete poté i vytisknout. Surfovat tu mohou i ti, kteří vyprat nepotřebují a přišli se jen pobavit. Za hodinku na internetu zaplatí 30,-Kč.
 

Hravé čekání

 
A jaké další možnosti Clubwash nabízí? Koná se tu několik pravidelných akcí. Karbaníci si tu mohou každou neděli od 18h zahrát Texas Hold'em All-in Poker turnaj. Zahrát si můžete také kostky, šachy i jiné stolní hry. Sportovní nadšenci tu mohou na velkoplošných obrazovkách sledovat veškeré závody Formule 1 či přenosy UEFA Champions League. Dále se tu pravidelně odehrává tzv. Hospodský kvíz. Můžete se tu mnohé přiučit - kvíz totiž probíhá v angličtině, a to každý čtvrtek od 25. 2. 2010.
 

Máte kapelu a nemáte si kde zahrát?

 
Další činností, kterou se majitelé klubu zabývají, jsou hudební produkce. Otevřené pódium je ale dostupné všem umělcům. Mohou si jej pronajmout také divadelní a jiné soubory, které by se rády představily publiku. K dispozici je jim plně vybavená zkušebna.
 
 

Na co se mohou návštěvníci těšit právě teď, během února?

 
Na měsíc únor tu pořadatelé chystají několik opravdu zajímavých akcí. Mnozí z nás mluví některým ze světových jazyků, ale svou schopnost nemají bohužel kde využít. Pro španělsky mluvící občany Clubwash přichystal společné setkání, 16. 2. mohou přijít i ti, kteří by se rádi španělsky naučili. 19. února večer bude klub plný pirátů a námořníků – koná se tu totiž maškarní ples s námořnicko – pirátskou tématikou, které podlehne také výběr nápojů a hudebního doprovodu. Přijdete-li o čtyři dny později, tedy 23. 2., můžete v klubu zhlédnout výstavu obrazů, která bude taktéž inspirována mořem.
Většina z těchto kulturních programů je dostupná všem, kteří zaplatí rozumné vstupné (pohybuje se v rozmezí cca od 20Kč do 70Kč). Kompletní seznam akcí a další podrobnosti o nich najdete na webových stránkách klubu: www.clubwash.cz
 

Vyplatí se praní doma?

 
Vyprat prádlo v pohodlí domova je samozřejmě levnější, avšak jezdí-li student do vzdálenějšího města či vesnice vlakem nebo autobusem, určitě mu není příjemné cestování s těžkým batohem. 90,-Kč za klasické vyprání na 40°C není příliš, i když stejná služba bude na studentských kolejích přece jen levnější. Ovšem už bez kulturní vložky.
Clubwash je všem antimilovníkům praní a žehlení k dispozici od odpoledních hodin až do půlnoci.
 
Info, foto: www.clubwash.cz
ab
ab
ab
ab
ab