Kategorie

Praní nikdy nebylo tak jednoduché!

Například v segmentu praček se trh za posledních pár let velmi posunul. K dostání jsou již pračky s dotykovými displeji, nejrůznějšími úspornými režimy, které snižují náklady na praní na minimum, i pračky s moderním designem, jež kopírují aktuální trendy nadčasového bydlení.
Absolutní jedničkou v tomto segmentu jsou super prémiové pračky z řady Crystal Blue - Samsung WW9000 a WW7000, které jsou k dostání ve všech pobočkách Electro Worldu. Ochotní prodejci vám tam přímo na prodejně prozradí, co všechno dokáže taková pračka nabídnout.

Trend efektivního praní

Otázku efektivního praní řeší snad každá rodina, ať již z ekologického nebo ekonomického hlediska. Jaká dávka pracího prostředku a aviváže je optimální? Nechte určení té správné dávky na chytré pračce. Díky technologii čtyř senzorů totiž dokáže sama nadávkovat potřebné množství pracího prostředku či aviváže podle stupně zašpinění prádla, druhu tkaniny a jeho množství. Pračky Samsungjsou vybaveny také unikátní moderní technologií EcoBubble, která při praní produkuje aktivní pěnu, díky níž dochází k dokonalému rozpuštění pracího prostředku, a tím zefektivnění pracího programu. Výborného výsledku praní tak dosáhnete i při nízkých teplotách. Model WW9000má také speciální předprogramované prací cykly zaměřené na šest druhů skvrn, se kterými se nejčastěji potýkáme: program Gardening (zahradničení) na nečistoty od trávy nebo bahna, Cooking and Dining (vaření a stolování) na mastné skvrny od jídla či program Active Kids (aktivitní děti), který se vypořádá se špinavým oblečením všech malých „raubířů“.

Pračka jako ozdoba vaší domácnosti

Pořiďte si pračku, kterou vám bude závidět každá návštěva, pračku, která se stane šperkem vašeho domova. Moderní tvary a hladké křivky jsou tím, co právě letí. Model WW9000 značky Samsung byl vytvořen tak, aby odpovídal nejmodernějším nárokům. Tým designérů nahradil původní otočné tlačítko volby programů dotykovým displejem a dávkovač na prací prášek i aviváž integroval přímo do pračky. Vznikl tak domácí spotřebič s nadčasovým vzhledem, který zaujme na první pohled. Praní tak bude mít nejen skvělé výsledky, ale i jedinečný styl.

Chytrá domácnost

Samsung WW9000 nabízí jednoduché propojení vašeho chytrého telefonu s pračkou. Pračku je tak možné ovládat prostřednictvím aplikace,   aniž by byli spotřebitelé přítomní doma či přímo u spotřebiče. Díky nové funkci může uživatel ve smartphonu pračku zapnout či vypnout, má také přehled o právě probíhající fázi pracího cyklu. Jasně tak vidí, kolik času zbývá do konce praní. Přijďte se přesvědčit o jedinečnosti designu a vlastnostech praček Samsung do jakékoli prodejny Electro World v České republice. Rádi Vám poradíme s jejím výběrem a všechny funkce pečlivě vyzkoušíme. Ve spolupráci se společností Samsung jsme pro vás v Electro Worldu připravili také prémium servis, který obsahuje komfortní doručení až k vám domů, instalaci, nastavení spotřebiče a případné propojení s dalšími spotřebiči v rámci chytré domácnosti. Navíc lze nákup v rámci prémiového servisu rozložit do 10 měsíčních splátek, a to bez navýšení úroků.
ab
ab
ab
ab
ab