Kategorie

Praktické zahradní domky

Zahrada vyžaduje hodně práce, ale je určena také k zábavě a odpočinku a můžete na ni umístit spoustu doplňků nejen pro práci.
Poslední dobou se v zahradách stále častěji uplatňují zajímavé modely zahradních domků nejen pro uložení nářadí. Domek je jednoduchý, přitom krásně zapadne do okolní přírody.

Různé druhy zahradních domků

Sestavení zahradních a nářaďových domků není nijak složité a nebudete si muset shánět speciální přístroje. Ke stavbě postačí běžné dílenské vybavení. Pochopitelně v případě, že si domek objednáte, můžete si sehnat i montážní firmu, co se postará o stavbu sama. Z nabídek si určitě vyberete vám nejvíce vyhovující model. Domek může být nakombinován i s prostornou terasou, díky čemuž je možné například grilování i za lehké nepřízně počasí.

Domek pro zahrádkáře

Pořídili jste si pozemek v zahrádkářské kolonii a trávíte na něm spoustu času od jara do podzimu a chybí vám místo, kde si odpočinout? Není nic snazšího, než si pořídit menší či větší zahradní domek. Jak již bylo řečeno, současné zahradní domky se skládají opravdu velice snadno a vypadají pěkně na pohled. Můžete do nich uložit nářadí pro práci na zahradě stejně dobře jako opalovací lehátka. Kromě uchovávání nářadí vám zahradní domek poslouží na uložení kol, koloběžek, hraček na pískoviště, bazénu, příslušenství k bazénu, sportovních pomůcek a mnoho dalších věcí. A pokud se vám protáhne posezení u táboráku, máte prostor k přespání v suchu a střechou. Tedy pokud je v domku dostatek místa.

Tipy na kvalitní domky české výroby:

  • Zahradní domek na nářadí H3 je bytelným pěkným domkem,
  • nářaďový domek H4 se vyznačuje kvalitou a bytelností, není potřeba ho nijak zvlášť udržovat,
  • k uskladnění zahradního náčiní skvěle využijete typ H2.

Domek s terasou

Aktuálně nejvyhledávanějšími modely jsou modely zahradních domků s terasou. Například model domku Superior Sylvi z nabídka webu domky-herold.cz je vyroben z kvalitního materiálu. Silně stěny zaručují dlouholetost, bez potřeby údržby každou chvíli. Domek obsahuje i prosklené části – z reálného dvojitého skla. Běžně nebývá součástí domku i střešní krytina, kterou si musíte pořídit zvlášť. Využívají se černé, červené, hnědé, zelené šindele. Lze si objednat i okap pro sedlovou střechu.

Kvalitní domek ze smrkového dřeva

Chcete-li pouze zahradní domek na uskladnění nářadí doporučujeme ty vyrobené ze smrkového dřeva, ideálně dodávané od českých výrobcům. Můžete se tak spolehnout na kvalitní výrobu i přiměřenou cenu. Výhodou smrkového dřeva je dlouhověkost bez nutnosti údržby. „Skleněné části“ domků jsou ve většině případů realizovány bezpečným plexisklem.
ab
ab
ab
ab
ab