Kategorie

Pokoj plný textu? Proč ne!

Pokoj plný textu? Proč ne!
Potřebujete okolo sebe trochu motivace nebo chcete zkusit lehkou změnu svého interiéru? Tak si zaexperimentujte s nápisy.

Že nápisy patří jen do dětských pokojíčků? To vůbec nemusí být pravda. Stačí jen zapojit svou fantazii a ponořit se do množství možností, které každá volná stěna naskýtá. A to jak v obývacím pokoji, kuchyni, pracovně nebo třeba ložnici. 

Text nemusíte na stěnu přímo malovat. Stačí si koupit rafinované dekorace. Těch je hned několik druhů, volit můžete mezi závěsnou dekorací, nalepovacími citáty, jednotlivými písmenky nebo celými slovy, které si poskládáte na poličku. Ty jsou vyrobeny z nejrůznějších materiálů jako třeba ze dřeva, z kamene, z plastu...
Ať už se jedná o jednoduchá a zdánlivě prostá slova, jako je home, nebo - pokud jste Čech tělem i duší a zvolíte české domov, popusťte otěže své představivosti a kombinujte. 

Psaní nebo věšení citátů na stěny není jediným způsobem, jak si jimi okořenit život. Dejte šanci například i rámečkům s ručně psanými nápisy! Takové obrázky si posléze můžete ještě sami nadekorovat a vytvořit tak jedinečný a osobitý doplněk do svého bydlení. 

A samozřejmě, největším kouzlem – a zároveň nejspíš i nejodvážnějším, je vymalování jedné stěny černou tabulovou barvou, na které můžete svou výzdobu pravidelně měnit. Jak podle aktuální nálady, tak podle měnícího se vkusu!

Dobrým a stejně tak zajímavým řešením je i promítnutí vlastních nápadů nebo oblíbeného motta na povlečení polštářů. A ať už se jedná o něco dekorativního nebo zábavného, originalita zaručena!

A jestli jste detailisti nebo hodně velcí kreativci, klidně popadněte lihový fix nebo barvu na nádobí a zkrášlete si třeba hrníčky na ranní kávu. Určitě se vám pak bude vstávat o něco snáz a s úsměvem. 

ab
ab
ab
ab
ab