Kategorie

Pojištění domácnosti se vyplatí

(komerční sdělení) Uvažujete o pojištění domácnosti, bytu či chaty včetně všech cenností a rádi byste si nejdřív porovnali všechny dostupné informace a možnosti?
V rámci úspory času pro vás bude nejlepší srovnat si nejdříve všechna dostupná pojištění přímo od vašeho domácího počítače. Připravili jsme pro vás odborný web srovnejto.cz, na kterém se jednoduše a rychle dozvíte, jaké pojištění domácnosti pro vás bude nejlukrativnější. Nemusíte nikam chodit, a přesto ušetříte až 40 % vašich financí díky přehledné tabulce srovnání všech dostupných pojištění. Víme, co je pro vás nejvýhodnější, přesvědčte se na vlastní oči.

Mezi hlavní výhody online srovnání na srovnejto.cz patří i možnost uzavření smlouvy rovnou online přes náš web. Jakmile zadáte potřebné parametry jako například lokalitu vaší nemovitosti, vygenerujeme pro vás nejlevnější a nejvýhodnější pojištění vaší domácnosti, bytu či chaty a ještě vám poskytneme speciální online slevu. Kontaktovat nás můžete také pomocí emailu podpora@srovnejto.cz nebo kontaktního formuláře, do kterého stačí vepsat vaše telefonní číslo, a my se vám ozveme obratem nazpátek. Pokud byste vše chtěli vyřídit ihned, spojte se s námi telefonicky na čísle 840 940 940. Naši odborníci vám poskytnou veškeré podrobnosti o možnosti pojištění domácnosti a doporučí vám potenciality, které jsou pro vás nejvhodnější.

Pojištění domácnosti a nemovitosti pomůže snížit nemalé finanční výdaje za znovupořízení majetku, například při zničení požárem, výbuchem, vyplavením, krádeží či vandalizmem a dalšími neočekávanými událostmi. Spektrum pojistného krytí je relativně široké a ceny za tuto službu nebývají vysoké. Pojistit se lze i jen na vámi vybraná rizika. Pojištění je vhodné pro každého, kdo bydlí v domácnosti nebo je majitelem nějaké nemovitosti, například chaty či chalupy. Velká část obyvatel České republiky toto pojištění podceňuje a zbytečně tak riskuje svůj majetek nevhodnou či žádnou pojistnou smlouvou. Obvykle je cena pojištění závislá na výši a rozsahu pojistného krytí, zvolené spoluúčasti a také lokalitě, ve které se domácnost či daná nemovitost nachází. Pojištěním domácnosti ochráníte své movité věcí, které jsou součástí vybavení domácnosti, anebo umístěné v uzamykatelných nebytových prostorách jako je například sklep či garáž. Je možné pojistit i peníze, ceniny, cenné papíry, klenoty, šperky, drahé kovy či kameny, audiovizuální a výpočetní techniku, fotografické přístroje, jízdní kola, kuchyňské a jiné domácí přístroje a osobní věci členů domácnosti. Pojištění domácnosti v České republice poskytuje více než desítka pojišťoven. Informujte se na srovnejto.cz.
ab
ab
ab
ab
ab