Kategorie

Podzimní soutěž s firmou Jeko o poukázku na nábytek za 4000 korun

Vyhlašujeme soutěž o poukázku v hodnotě 4000 Kč. Co takhle si pořídit třeba kvalitní plastový nábytek?
 

Plastový nábytek je čirý, přitom si jej u vás v bytě každá návštěva všimne. Plastový nábytek je úzce spjatý s elegancí a originalitou. Určitě nebude žádného majitele nudit. Překvapivě vydrží velkou zátěž a svou extravagancí láká každého k vyzkoušení.

Soutěž byla ukončena, děkujeme za váš zájem.

Moderní plastové židle

I když jsou plastové židle vnímány stále jako levnější nábytek, v moderních interiérech se s ním setkáte stále častěji. S plastem se velmi dobře pracuje designérům. Jeho tvárnost, variabilita a široká škála barevného provedení vybízí k neustálým experimentům. Na rozdíl od přírodních materiálů je plast velmi tvárný. Díky tomu lze z plastu vyrobit nábytek bez jediného sváru – tedy z jednoho kusu materiálu. Plastové moderní židle a nábytek vůbec se vyrábí především z polypropylenu a polykarbonátu. Při výrobě je důležitá technologie zpracování, která ovlivňuje povrch materiálu. Plastové židle mohou být lesklé nebo matné.

Plastové židle

Židle vyrobené z plastu se hodí i do menších interiérů. Díky čirému vzhledu působí vzdušně a nadčasově.Plastové židle jsou vhodné do každé místnosti v domě. Své místo naleznou u jídelního stolu nebo v pracovně. Jako konferenční židle je využije řada firem. Barevné plastové židle přinášejí světlo a opticky příliš nezaplňují prostor. Což je mnohokrát velká výhoda tmavých či malých místností. Plastové židle můžete velmi snadno přemísťovat díky nízké hmotnosti. Což je velká výhoda, pokud máte doma děti.

Jak ošetřovat plastový nábytek?

Nábytek vyrobený z plastu je nenáročný na údržbu. Majitelé ale musí být pozorní při zacházení, aby plastová židle nepřišla do styku s ostrými předměty. Pak by došlo k nenávratnému poškrábání, které je nevzhledné. Cenově dražší plastové židle jsou ošetřeny speciální povrchovou vrstvou, která minimalizuje riziko poškození, ale i tak při zacházení s tímto nábytkem je potřeba dávat pozor.

Doporučení:

Nakupujte plastový nábytek, plastové židle jen u renomovaných prodejců. Mezi originály se vyskytují i výrobky z Číny, které mohou způsobovat díky odpařování i zdravotní problémy. Při nákupu plastového nábytku se vždy informujte na výrobce.

ab
ab
ab
ab
ab