Kategorie

Podzimní soutěž s firmou Jeko o poukázku na nábytek

Výrobce a prodejce nábytku Jeko Moravia nabízí produkty pro všechny typy zákazníků. Soutěžte s námi a vyhrajte poukázku na nákup v hodnotě 5000 korun.
Soutěž skončila, děkujeme za vaši účast.
Potrpíte si na moderní a luxusní nábytek, neotřelý design a pohodlí? Nebo máte naopak hlouběji do kapsy a uvítali byste levnější variantu nábytkového zařízení? Neomezujte se v oblasti bydlení a zapomeňte na chvíli na stereotypy, které vás ochuzují o zážitek ze zařizování bytu.

Nábytek z masivu nezklame

Nábytek Jeko.cz se specializuje na výrobu a prodej dřevěného nábytku z masivu. Kromě toho, že takový kousek vnese do vašeho příbytku kus přírody, je tento materiál oceňován pro svou odolnost vůči mechanickému poškození. Zákazník může vybírat například mezi vysoce kvalitním borovicovým nábytkem nebo nábytkem z březového masivu určeného jak do dětských pokojů, tak také obývacích prostor či ložnic. Zařízení jídelny Z masivu si můžete pořídit nejen postele, skříně, konferenční stolky, knihovny, či komody, ale také krásné, moderní a luxusní jídelní sestavy, jejichž design bude vypovídat o vašem vytříbeném vkusu a smyslu pro estetiku. Proč právě masivní dřevo? Masiv je zajímavý z několika důvodů. Je nositelem záruky kvality, stálosti a především odolnosti. Zejména nábytek z břízového masivu, který je ušlechtilejším typem masívního dřeva, je odolnější vůči mechanickému poškození, a proto se hodí například do dětských pokojů nebo ke každodennímu použití v podobě komod nebo jídelních stolů a židlí. Ložnicová sestava z masivu Oblíbený je také borovicový nábytek a to zejména pro nízký výskyt suků u borovicového dřeva. O bytelnosti nábytku z masivu vypovídají také hrany, dosahující tloušťky až 8 cm.

Ve speciálně připravených kategoriích si vybere každý

Levný nábytek. Takto se nazývá jedna z kategorií internetového obchodu Nábytek Jeko, která nabízí nejrůznější typy nábytku za snížené ceny. V této kategorii je prezentován nábytek nejen z lamina, ale také z masivu za výhodnou cenu vždy až do vyprodání zásob. Masiv je ideální materiál i pro vybavení obývacího pokoje. Naleznete zde sestavy do předsíně, PC stolky, regály, komody různých typů a rozměrů, jídelní stoly a spoustu dalších zajímavých a atraktivních kousků. Stačí jen sledovat nabídku a vybrat si.
ab
ab
ab
ab
ab