Kategorie

Podzimní soutěž o poukázku na nábytek Jeko

Letní sezóna je již pomalu za námi a s tím jsou spojené i letní výprodeje, které se netýkají jenom oblečení, ale i sezónního nábytku.

Pokud plánujete nákup zahradního nábytku na příští rok, právě nyní je ten správný čas pořídit si kvalitní zahradní nábytek za bezkonkurenční ceny. Podobné výprodeje naleznete v internetovém obchodu Nábytek Jeko.cz. Selský nábytek z masivu vám ze zahrady nikdo neodnese. Jedná se o robustní konstrukci zahradní lavice i zahradní židle. Zahradní nábytek nevyžaduje zvláštní péči a pořídit si je na Nabytku Jeko můžete již za 7.120 Kč (20% SLEVA). Zahradní set se skládá ze dvou lavic, dvou zahradních židlí a zahradního stolu. Kromě venkovního nábytku se můžete v sekci VÝPRODEJ těšit z komody Hybris. Moderní styl, elegantní vzhled komodě dodává bílý lesk v kombinaci s barevným dezénem švestka. Komoda velmi dobře zastane službu obývací stěny. Disponuje dostatkem úložného prostoru ve třech skříňkách a třech šuplících pod praktickými policemi. Vkusnou obývací stěnu si zakoupíte ve výprodeji již za 6.488 Kč. Ještě levněji koupíte obývací stěnu Barato za akční cenu 3.654 Kč. Obývací stěna je členitá s dostatkem úložného místa. Barevný design nahrává současným moderním trendům. Kromě nákupu nábytku si u Nábytku Jeko.cz můžete objednat výnos a montáž objednaného zboží.

Soutěž o nábytek za 4000 korun

Svět bydlení a společnost Jeko pro vás mají další soutěž o poukázku na nákup nábytku Jeko v hodnotě 4000 Kč. Stačí odpovědět na následující otázky a své odpovědi zaslat na adresu info@svet-bydleni.cz. Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly soutěží na stránkách Svět bydlení, jejichž znění naleznete zde. Soutěž trvá do 5. 10. 2013. SOUTĚŽ BYLA UZAVŘENA, DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE ZÚČASTNILI.

ab
ab
ab
ab
ab