Kategorie

Plastové okno FenStar Energy z nejlepších materiálů

FenStar Energy je systém vytvořený z nejlepších materiálů, vyvinutých speciálně pro energeticky úsporná okna FenStar. Svými vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi je určen pro použití v nízkoenergetických a pasivních budovách.
 

Pevnost a nízká tepelná vodivost oken FenStar Energy

Profilový systém je 7komorový, má optimální konstrukční hloubku 80 mm a je vhodný pro zateplení fasády díky 80 mm výšce rámu. Dokonalé utěsnění oken je dosaženo pomocí dvou těsnění v křídle a jednoho těsnění v rámu. Profily rámu, křídel i sloupků jsou vyztuženy unikátními nekovovými výztužemi, které mají pevnost srovnatelnou s ocelí, a přitom 100 x nižší tepelnou vodivost než má ocel. Speciální tvar výztuže rozděluje profil tak, že vytváří další izolační komoru a zamezuje dynamickému přenosu tepla ve svislých částech okna.

Izolační trojsklo a skryté panty snižují prostup tepla

Pro maximální využití solární energie jsou dvoukřídlá okna osazena velmi štíhlým štulpem a díky tomu mají nadstandardně velkou prosklenou plochu. Okna jsou dodávána s vysoce kvalitním izolačním 3-sklem. V tomto standardním provedení dosahuje okno součinitele prostupu tepla jen Uw = 0,9 W/m2K. Při použití lepšího 3- skla je dosaženo hodnot Uw pod 0,8 W/m2K, což vyhovuje podmínkám pro použití v pasivních domech. Nejen pro krásný vzhled, ale i pro snížení prostupu tepla a zvýšení bezpečnosti, jsou okna FenStar Energy osazena skrytými panty.

Vybrat můžete z 31 dekorů oken FenStar Energy

Okna FenStar Energy jsou dostupná ve všech dekorech, které FenStar nabízí. Paleta 31 dekorů obsahuje mnoho krásných odstínů dřeva i pastelové barvy a imitace hliníku. Ještě širší palety barev, pro dokonalé sladění okenních rámů s fasádou či interiérem, je možné dosáhnout lakováním v libovolném barevném odstínu dle vzorníku RAL. Většina dekorů je přitom v provedení Cool Colours, které snižuje povrchovou teplotu okna až o 15 °C, a výrazně tak prodlužuje životnost oken. Pro zákazníka, který preferuje jiný dekor v interiéru a jiný z exteriéru, je určenoprovedení Double Colours.

Zasklení oken FenStar Energy

Okna FenStar Energy jsou ve standardním provedení osazena vysoce kvalitním izolačním 3- sklem s koeficientem prostupu tepla Ug = 0,7W/m2K. Na přání je možné okna osadit 3- skly s Ug = 0,4 W/m2K. Okraje skel jsou dvojnásobně izolovány meziskelním distančním rámečkem Starspacer®, který nejenže eliminuje rosení okrajů skel, ale je také barevně sladěn s barvou okna pro dokonalý estetický dojem.

Okna FenStar Energy mají  elegantní design

Oblé tvary systému FenStar Energy dodávají oknům harmonický a luxusní vzhled, který dotváří elegantní zasklívací lišta Softline.

Chcete-li se přesvědčit na vlastní oči, přijměte  pozvání do naší vzorkovny, kterou naleznete na ulici Vranovská 38, Brno u společnosti PROFIPLAST, spol. s r.o.
Foto a Info: Profiplast
ab
ab
ab
ab
ab