Kategorie

Plastová podlaha? Proč ne!

Univerzální plastové podlahy přestávají být staviteli využívány pouze v průmyslu, stavebnictví, zemědělství nebo zdravotnictví. V poslední době se stávají zajímavou a žádanou alernativou i v domácím použití, tedy v bytě, domě, na venkovní terasě nebo na zahradě.
Univerzální plastový systém Flexi dostanete v podobě modulového systému prvků, které do sebe zapadají pomocí zámků na bocích. Základní rozměr jednoho prvku (čtverce) je 295 x 295 mm a plochu o rozměru 1 m² tvoří celkem 11 čtverců.

Plastové podlahy nacházejí uplatnění také v obytných místnostech

Co čekat od plastové podlahy?

Charakteristickými vlastnostmi tohoto druhu podlahy jsou: - zdravotní nezávadnost (materiál ani pigmenty neobsahují škodlivé látky) - odolnost vůči většině chemikálií (oleje, barvy, kyseliny, rozpouštědla atd.) -  tvarová stálost  a mechanická odolnost od – 30 do + 60 ºC - estetický, nenasákavý, pružný, protiskluzový, nedrolivý a bezprašný povrch - jednoduché čištění všemi způsoby – vysávání, stírání- tlakové, chemické

Do metru podlahy se vejde 11 dílců systému flexi

Flexi systém nejen do interiéru

Systém najde uplatnění všude tam, kde je zapotřebí vytvořit zátěžový, odolný a pružný povrch s dobrými užitnými vlastnostmi za rozumnou cenu. Instalace je velmi snadná a tuto „dlažbu“ lze pokládat na většinu rovných i mírně zvlněných povrchů. Pokud je prostor nepravidelných rozměrů, potřebné tvary se jednoduše upraví pilou nebo nožem. Poškozený díl podlahy se dá jednoduše vyměnit. Jestliže je nutná demontáž, je možné systém rozebrat, očistit a znovu složit. Díky vysoce kvalitním izolačním schopnostem je vhodný i do dětských pokojů, ložnic nebo obývacích pokojů a hal. Díky nízké ceně ho ocení i zahrádkáři, majitelé chat a chalup nebo ti, kteří mají v domě bazén, obývanou terasu nebo garáž.
ab
ab
ab
ab
ab