Kategorie

Originální sada na víno od společnosti NetDirect s.r.o. zná svého vítěze

Redakce Světa bydlení vybrala ten nejlepší diskusní příspěvek pod článkem: "Bydlení je hra aneb jak vznikají oblíbené pořady o bydlení" a obdařila vítěze originální sadou na víno od společnosti NetDirect s.r.o.

Soutěž o originální sadu na víno od společnosti NetDirect s.r.o. byla ukončena

Milí čtenáři Světa bydlení, jsme nadšeni, že diskutujete a vyjadřujete své názory. Září se však chýlí ke svému koci, a tak je potřeba vyhodnotit toho nejlepšího diskutéra. Diskutovalo se pod článkem s názvem: Bydlení je hra aneb Jak vznikají oblíbené pořady o bydlení Redakce Světa bydlení se shodla, že nejlepší  diskusní příspěvek napsala paní Dana. Jelikož ale paní Dana neuvedla e-mail, nemáme možnost jí kontaktovat a výhru zaslat. Proto jsme se rozhodli, že vybereme druhý nejlepší příspěvek, jehož autorkou je paní Tereza, které tímto blahopřejeme k výhře v podobě originální sady na víno od společnosti NetDirect s.r.o.

 Gratulujeme!

Chtěli bychom Vás milí čtenáři upozornit, že pokud stojíte o některou ze zajímavých cen, pak vždy uveďte svůj e-mail, abychom Vás na něj v případě výhry mohli kontaktovat. Je pro Vás připravena další zajímavá cena: 8 GB USB FLASH DISK z limiované edice firmy BLUM! Diskutovat můžete pod článkem s názvem: Zahradní jezírka - přírodní vodní nádrže zkrášlí každou zahradu

Tak neváhejte! Přidejte pod článek Váš originální názor a 8 GB USB FLASH DISK je Váš!!

ab
ab
ab
ab
ab