Kategorie

Originální, netradiční a nápadité balení vánočních dárků

Vánoce jsou za dveřmi a vy jistě uvažujete o tom, jak netradičně a originálně obdarovat své blízké. Lámete si hlavu, jak zabalit dárek tak, aby nejen potěšil, ale zároveň, aby dotyčný nikdy na dáreček nezapomněl? Dárek je totiž nejen projevem lásky, ale také sympatií. Proto je důležitý nejen obsah, ale také samotné balení dárku! I úplná maličkost zabalená v nápaditém obalu prozradí, jak moc nám na obdarovaném záleží.
 

 

Neoriginální dárky v originálním balení

Chcete darovat peníze, láhev alkoholu nebo třeba šperk? Nevíte jak netradičně, vtipně či naopak romanticky dárek zabalit? Nejste-li mistrem v balení a vázaní stuh, pak vám poradíme, jak originálně a vkusně dárek zabalit tím nejjednodušším způsobem a přitom originálně! Dáme vám několik tipů, kterak dárky originálně zabalit, aby si jeho majitel i po letech vzpomněl na netradiční balíček a usmál se nad vaší vynalézavostí.  

Když darujete peníze

Patříte mezi ty, kteří nemají čas na nákupy vánočních dárků, a tak raději věnují pod vánoční stromeček peněžitý dar? V dnešní době je čím dál, tím častější situace, kdy si obdarovaný přeje peníze místo dárku. Není se ani čemu divit, většina z nás si raději vybere dárek sám dle vlastního vkusu. Jenže, jak darovat peníze a nebýt přitom konzervativní? Chceme přece, aby si dotyčný náš dárek vskutku zapamatoval.  

Peníze zabalené v netradičním blahopřání

Vkládat peníze do obálky? Asi si říkáte, to je obyčejné balení. Přesto se však objeví situace, kdy nemáme čas vymýšlet originálnější variantu, příp. s sebou nechceme nosit žádný objemný dar. Nezoufejte i blahopřání se může stát nejoriginálnější variantou, kterou obdarovaný ze všech dárků pod stromečkem najde. Co třeba taková ručně vyrobená krabička s ruličkou na peníze? Nebo opravdu originální je například plastový medailonek naaranžovaný na podložce vyrobené z vlnité lepenky a dozdobeno vánoční stuhou. V medailonku je kapsička na peníze, které do ní pouze vložíte a dáreček je na světě. Věřte, že tímto naaranžovaným obnosem potěšíte nejen obdarovaného, ale přilákáte pohledy ostatních, kteří s Vámi budou trávit Štědrý večer...

 

Když už peníze, tak rovnou do peněženky Pakliže jste se rozhodli obdarovat své blízké peněžním obnosem, zkuste pro ně vymyslet netradiční balení. Peníze patří do peněženky,  a ta zase do kabelky....Tak proč jim jejich nový domov rovnou nedopřát. Peněženka či kabelka plná peněz je rozhodně příjemný dárek. Nemáte-li na novou peněženku nebo kabelku dostatek financí, darujte je z dekoračního papíru.  

Jak zcela netradičně zabalit láhev alkoholu?

Rozhodli jste se věnovat svým blízkým nebo svému zaměstnavateli láhev s alkoholem? Chtěli byste láhev zabalit zcela netradičně, originálně a vkusně? Papírové tašky se vám nelíbí a nic jiného vás nenapadá? Zkuste třeba zcela originální obal na láhev ze sisálu, součástí je také vánoční přání, kde můžete napsat své vánoční věnování.  

Ženy milují dekorace a krásné netradiční dárky

Zejména ženy ocení netradiční dekoraci v podobě dárkové krabičky. Nejste-li ale zrovna přeborníkem v balení dárků, pak vám nezbývá než takovou zcela netradiční dekorativní krabičkou zakoupit. Dekorační vánoční balení, které je zdobeno různým aranžmá potěší nejen maminku, manželku, dceru, přítelkyni a kamarádku. Ať už věnujete ženě šperk, hedvábný šátek či parfém, věřte, že taktéž originální vánoční aranžmá dárku udělá každému něžnému pohlaví neskutečnou radost!   A kde se dají takovéto vánoční krabičky, přáníčka a obaly zakoupit? Podívejte se zde.

Foto, design vánočních dekoračních krabiček a přáníček : Miru-Pavla
 
ab
ab
ab
ab
ab