Kategorie

Old-floor - prodej, výroba a rastaurování parket

Obdivujete-li nádherné podlahy při návštěvách zámků či hradů ať již v naší vlasti, nebo v zahraničí, pak možná pro vás bude zajímavá webová prezentace francouzské společnosti Arts et Techniques, která se zabývá prodejem, výrobou a rastaurováním parket.
Specializují se zejména na starobylé parkety, připomínající např. známé podlahy ve Versailles, výrobu ze starého dřeva, výrobu širokých parket a také obchodování se všemi druhy parket v nabídce. Nic proto nebrání tomu, aby jste se vydali po stopách dávných mistrů tohoto oboru a vytvořili si doma nebo na chalupě originální kopii podlahy některého známého šlechtického sídla.

Na stránkách se můžete seznámit s širokým sortimentem vyráběných a dodávaných parket, jejich typy a také druhy materiálů, které se k jejich výrobě používají. Mnohé z nich mají starobylou patinu nebo speciální úpravu navozující pocit opotřebení. Nechybí samozřejmě ani fotografie některých výrobků a popis zajímavostí jednotlivých druhů (jako třeba skladbu parket, jejich vazbu apod.).

Najdeme zde i mapku, kde se společnost nachází a také kontaktní informace. Jediným omezením by tedy mohla být celkem značná vzdálenost, nicméně dnes již fungují celosvětové přepravní služby, proto ani tento handicap vzhledem k výjimečnosti tohoto produktu není nijak vážný.

Stránky jsou zpracovány velice pěkně, je vidět snaha o moderní a zároveň stylové pojetí prezentace. První stránka je odlišná od ostatních, nicméně celý web je výborně sladěn, ať už po stránce funkční, tak grafické. Není mu téměř co vytknout, zobrazuje se korektně jak v IE, tak i v Opeře a Mozille. Jedinou výtku bych snad měl k použití JavaScriptu, bez jehož povolení se na stránky nepodíváte, což je škoda. www: www.old-floor.com
ab
ab
ab
ab
ab