Kategorie

Nový typ garážových vrat od OLYMPS DOOR

Nový model garážových vrat s názvem Final připravila společnost OLYMPS DOOR. Novinka je vyrobená z pevné ocele, s elegantně působícím designem širokých, vodorovných pásů. Díky tomuto provedení je možné tato vrata montovat i do atypických otvorů, a to až do šířky 5,6 m a výšky 2,5 m.
Mezi další výhody těchto vrat (a sekčních vrat vůbec) patří jednoduchá a bezpečná manipulace a velmi dobrá zvuková i tepelná izolace.

Woodgrain je praktický i estetický

Majitelé těchto vrat ocení povrchovou úpravu woodgrain, odolnou proti poškození a nenáročnou na údržbu. Povrch woodgrain připomíná svou strukturou dřevo, je zrnitý, a tak na něm nejsou, na rozdíl od hladkých povrchů, vidět případné drobné škrábance. Garážová vrata FINAL se dodávají v bílé barvě, ale je možné si vybrat ze široké škály barev.

Teplo udrží v garáži jedině těsnění

Vrata FINAL jsou zateplena polyuretanovou výplní. Spolu s ní pomáhá šetřit teplo a tlumit hluk i gumové těsnění upevněné ze všech čtyř stran vrat– po obou stranách je uchycené na vodící dráze a ve spodní i vrchní části je zabudované přímo do hliníkového profilu. Těsnící guma ve spodní části poslouží i jako zvuková izolace a minimalizuje vliv nerovnosti podlahy na vrata. Aby teplo neunikalo mezi sekcemi, umístil výrobce těchto vrat těsnění přímo v horní časti sekcí do speciálně vytvarované drážky v oceli. Vrata FINAL je možné pořídit od 20 280 Kč.
ab
ab
ab
ab
ab