Kategorie

Nové trendy při zařizování bydlení: Zákazníci hledají ucelenou inspiraci

Rekonstrukce domu či bytu, zařizování interiéru, nákup nábytku a doplňků, to vše jsou záležitosti, při kterých zákazníci hledají ty nejlepší produkty pro svůj domov prostřednictvím internetu.
Stránky e-shopů s produktovými fotografiemi na jednobarevném pozadí jsou sice pořád fajn, ale přesto je nepřehlédnutelný trend poslední doby, kdy lidé raději navštěvují magazíny a portály s ucelenou inspirací na stylové bydlení. Až na základě fotografií hotových realizací si pak vybírají konkrétní nábytek. Proto se výrobcům nábytku i bytovým designérům určitě vyplatí prezentovat právě tady své realizace. Skvělý prostor k tomu nabízí časopis Inhaus.cz, který se na takové fotografie zaměřuje.

Realizace řeknou více než produktová fotografie

Prakticky u všeho vybavení interiéru hraje roli nejen praktická stránka, ale také vzhled. Nábytek a další zařízení by k sobě mělo ladit a tvořit harmonický celek. A právě tady mnoho zákazníků tápe a neví si rady.

Zákazníkům se produkty nejlépe prezentují jako součást již hotového interiéru. (zdroj: Ateliér Liveinitt.cz)

Například takový kuchyňský stůl vypadá sám o sobě jinak než v kombinaci s různými typy zařízení kuchyně. Proto jsou realizace kuchyní desetkrát více vyhledávány než samotné jídelní stoly, což potvrzují statistiky serveru Inhaus.cz.

Prezentace pro výrobce i designéry

Magazín Inhaus.cz nabízí na svém webu možnost prezentovat své výrobky nebo interiérové návrhy všem výrobcům nábytku a bytovým designérům. Stačí využít registrace pro profesionály, která je zdarma. Poté už jen jednoduše nahrajete své fotografie. Kromě toho existuje i placená verze, která umožňuje nahrání více fotografií a v prémiové variantě i kompletní správu účtu včetně nahrání fotografií a vytvoření jejich popisu. Být úspěšný znamená jít vstříc trendům a přizpůsobit se požadavkům svých zákazníků. Nabídnout jim kompletní inspiraci při zařizování bydlení je nyní tou nejlepší cestou.
ab
ab
ab
ab
ab