Kategorie

Nové bydlení nebylo nikdy dostupnější: Dům na hypotéku za cenu nájmu

Nové bydlení nebylo nikdy dostupnější: Dům na hypotéku za cenu nájmu
Stavba nového domu je poměrně složitým procesem, který může trvat i několik let a stojí obrovské množství peněz. Přesně tento mýtus je dnes rozšířen mezi veřejností
a lidé se díky němu mnohdy rozhodnou, že raději zakoupí starý dům a rekonstruují jej, případně se uchýlí k nákupu bytu. Je to škoda, jelikož realizace novostavby nemusí být vůbec zdlouhavá a už vůbec ne drahá. Své nové bydlení můžete mít klidně i na hypotéku, a to za cenu průměrného nájmu! Nevěříte? Nevadí. Rádi vás o této příjemné skutečnosti přesvědčíme.

Obraťte se na specialistu

Jestliže chcete mít nový dům na hypotéku za cenu zmiňovaného průměrného nájmu, je třeba obrátit se na profesionální firmu, která dokáže zařídit všechny práce týkající se realizace novostavby na klíč. Naším tipem je společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o., která má s realizací dřevostaveb i zděných domů dlouholeté zkušenosti. Nabízí komplexní řešení včetně finanční otázky. My se na její nabídku soustředíme mnohem podrobněji a začneme právě oním výhodným financováním.

Získejte dům za cenu běžného nájmu

Chybí vám na stavbu nového domu finanční prostředky, nebo dokonce nemáte naspořeno vůbec nic? Nemusíte zoufat. Moderní systém financování přímo na míru od specialistů je maximálně přehledný, jednoduchý a přizpůsobí se vašim potřebám v každém detailu. Velkou výhodou pořízení si nového bydlení od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. je fakt, že budete splácet hypotéku a dům bude váš. Pokud byste si pořídili dům na nájem, finanční prostředky by směřovaly k cizí osobě bez výhledu na to, že byste nemovitost někdy v budoucnu vlastnili. Díky daňovému zvýhodnění dokonce ročně zaplatíte pouze 11 splátek. Samozřejmostí je i možnost nastínění situace při splácení na webových stránkách společnosti. Vše navíc můžete prokonzultovat s odborníky.

Odborníci s 30 lety zkušeností

Výběr společnosti, která realizuje dřevostavby i zděné domy na klíč, není vůbec jednoduchý. V první řadě je ale třeba dbát na zkušenosti a na to, co má již daná společnost za sebou. Rozhodně se také vyplatí číst relevantní recenze v odborných i hobby magazínech o bydlení. I tam se dočtete, že zmiňovaná společnost má v oboru více než 30 let praxe. Za tuto dobu již úspěšně realizovala spousty zakázek. Jestliže i vy chcete mít nové bydlení přesně podle vlastních představ a nikoli pouze typový domek, můžete se na tuto společnost obrátit.

Nejmodernější technologie

Nadčasové bydlení 21. století si pochopitelně zaslouží použití těch nejmodernějších technologií, které jsou v současnosti k dispozici. Jak zděné domy, tak i dřevostavby na klíč musejí splňovat i ta nejpřísnější kritéria kvality. Právě proto Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. spolupracují s těmi nejznámějšími prověřenými dodavateli stavebních technologií. Začít bychom mohli stavebním materiálem. U dřevostaveb se jedná o patentovanou kanadskou technologii Solid Wood Construction. Tento speciální kanadský systém se hojně využívá po celém světě, a to i k výstavbě několikapatrových budov. Důkazem budiž například vysokoškolské kampusy v USA a mnohé další objekty. U zděných staveb jsou základním materiálem vysoce jakostní nejmodernější cihelné bloky Porotherm od světoznámého výrobce Wienerberger. Díky dokonalým tepelně izolačním vlastnostem dokážou vytvořit v jakémkoli domě naprosto optimální prostředí, a to jak v letním, tak i v zimním období. Vnitřní prostory jsou v případě horka izolovány proti jeho vniku dovnitř a v zimě izolace zase chrání před chladným počasím. Nemovitosti jsou pochopitelně opatřeny také prvotřídní izolací značky Knauf. Jednou z nosných součástí jakéhokoli domu je bezesporu střecha. I proto se vyplatí spolehnout se na nejkvalitnější střešní krytinu. Výbornou volbou je pálená střešní taška Tondach, kterou standardně zmiňovaná společnost využívá. Velmi úspěšný tradiční rakouský výrobce již dodává svůj sortiment na trh od 19. století. Zapomenout nemůžeme ani na okna od společnosti Vekra, která je největším dodavatelem oken a dveří v České republice.

Certifikovaní profesionálové

Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. splňují veškeré předepsané normy týkající se stavby nemovitostí. Důkazem budiž hned několik certifikátů, jimiž firma disponuje. Tím nejznámějším je již zmiňovaný kanadský systém Solid Wood Construction. O nízkoenergetickém provozu objektu svědčí norma ČSN 73 0540. Co se týká dalších certifikací, jmenovat bychom měli švýcarské ocenění zdravotní nezávadnosti a nízkoenergetického standardu. Jinak také domy na klíč splňují standardy britského certifikátu PRINCE2. Z dalších certifikací jmenujme ještě ty, které se vztahují k vysoké kvalitě materiálů, ohnivzdornosti či izolaci a mnohým dalším aspektům.

Záruky jsou samozřejmostí

Spolehnout se můžete nejen na realizaci vašeho nového bydlení v nejvyšší kvalitě na míru, ale i na velké množství záruk, které se na nový dům vztahují. Začít můžeme zárukou na střechu stanovenou na 33 let. Na konstrukci dostanete celkem 10 let. V případě, že dojde k jakýmkoli jiným nesrovnalostem, vše pokryje 3 roky trvající záruka all inclusive na cokoliv. Jakékoli problémy jsou ale díky vysoce kvalitním materiálům a profesionální práci fakticky vyloučeny a vy se budete moci těšit z vaší novostavby a plnit si sen o skvělém životě ve vlastním vysněném domě.

Více na www.domy-drevostavby-na-klic.cz.

ab
ab
ab
ab
ab