Kategorie

Nová kolekce Gorenje - stylové spotřebiče s exkluzivním designem

Světoznámý designér Ora-Ïto minulý měsíc osobně představil novou kolekci domácích spotřebičů na tiskové konferenci v Praze. Ve výjimečném prostředí umělecké galerie pražského Musea Kampa se na břehu Vltavy sešlo s Ora-Ïtem a managementem společnosti Gorenje několik desítek redaktorů významných médií. Také v České republice designér nadchl přítomné typickým rysem Simplexity, tj. spojení jednoduchosti a komplexnosti, vztahující se k výraznému stylu definovanému samotným návrhářem.
Nová luxusní kolekce domácích spotřebičů Gorenje Ora-Ïto představuje pravou volbu pro každého, kdo podobně jako designér této kolekce, mladý Francouz Ora-Ïto,  ocení čisté a jednoduché linie designu a multifunkční charakter spotřebičů.

Simplexita

Jednoduchý, nicméně komplexní. Když se odstraní vše nadbytečné, zůstává jen čistá podstata výrobku. Hladké a jednoduché tvary, se kterými se setkáváme každý den jsou kombinovány tak, aby vytvořily futuristickou kuchyni dneška, zítřka a pozítří. Hladké linie odrážejí křivky budoucnosti, jde o vizi, která se stane skutečností.

Černá elegance

Výrobky jsou kombinací organických a futuristických prvků. Tvar odhaluje eleganci, čisté linie a jednoduchost. Nová moderní kolekce domácích spotřebičů se skládá ze dvou skupin výrobků:
  • kombinace černé/nerezové oceli (Kolekce Gorenje Ora-Ïto Silver)
  • zcela černý vzhled (Kolekce Gorenje Ora-Ïto Black)
Kolekce zahrnuje stylové chladničky a mrazničky, trouby, varné desky, digestoře a dekorační panely pro mikrovlnné trouby a myčky. Motto: Neříká příliš mnoho, pouze to, co je důležité. Nic víc.
ab
ab
ab
ab
ab