Kategorie

Nová generace markýz pro střešní okna AMZ Solar a AMZ Z-Wave

Nová generace markýz pro střešní okna AMZ Solar a AMZ Z-Wave
Střešní okna se již natrvalo zapsala do architektury. Montují nejenom do nově vybudovaných staveb ale také do rekonstruovaných podkroví. Umístění v šikmé střeše je předurčuje k tomu, že propouští velké množství světla. Optimální kontrola světla a tepla umožňuje změnit podkroví na komfortní prostor k bydlení a k práci.
Markýza s elektrickým ovládáním je žádoucím spojením efektivity ochrany před nahříváním a komfortním ovládáním. Díky tomu, že markýza absorbuje sluneční záření již před zasklením a emituje teplo ven, značně lépe chrání před horkem v porovnání s vnitřními stínícími doplňky. Zároveň umožňuje přísun přirozeného světla a vizuální kontakt s okolím. Navíc umístění markýzy za oknem nezmenšuje prosklenou plochu. Firma FAKRO testovala účinnost ochrany před nahříváním místnosti pomocí vnějších předokenních clon. Vnější markýza chrání před nahřáním až 8krát účinněji než vnitřní zatemňovací roleta. Markýzy s elektrickým ovládáním jsou: AMZ Solar, která pracuje automaticky. V závislosti na intenzitě solární záření se automaticky rozvine a chrání podkroví před nahřátím. Inteligentní systém ovládá markýzu podle intenzity slunečního svitu); funkci čidla plní fotovoltaický panel, který reaguje na sluneční záření. Při intenzivním záření se markýza automaticky rozvine. Je-li zataženo, markýza se automaticky svine.  AMZ Z-Wave napájená z el.sítě a ovládaná pomocí dálkového ovladače nebo nástěnného ovládacího panelu v bezdrátovém systému Z-Wave. Je kompatibilní s jinými zařízeními s modulem Z-Wave, např. s oknem FTP-V Electro Z-Wave. Markýzy s elektrickým ovládáním se výjimečně snadno používají, což zaručuje nejvyšší komfort používání a bydlení.

Zúčastněte se soutěže a vyhrajte chytrý telefon

S výrobky FAKRO může vyhrát opravdu každý. Kupte si do 31. 07. 2016 výrobek nebo výrobky FAKRO v minimální hodnotě 10 tisíc korun bez DPH a vyhrajte chytrý telefon ! Výrobky můžete libovolně kombinovat a zakoupit u distributora, prodejce nebo realizační firmy, které jsou zapsané v databázi firem uvedených na www.fakro.cz. Nezapomeňte se registrovat do soutěže nejpozději do 05. 08. 2016 na www.fakro.cz/vyrobky/akce/s-fakro-vyhrava-kazdy/.
ab
ab
ab
ab
ab