Kategorie

Niven- novinka od značky KOLO

Bezrámové sprchové kouty Niven reagují na současné designové trendy. Skládají se pouze z průhledných skleněných ploch a nezbytného kování.
Sprchový kout Niven můžete v koupelně snadno přehlédnout. Viditelné jsou pouze chromované závěsy, madla a matné stříbrné subtilní stěnové lišty a podlahový profil. Velké prosklené plochy a minimalistická kování neomezují interiér koupelny. Zcela průhledný sprchový kout dává pocit kvality a čistoty v prostoru bez ohledu na to, kde se nacházíte - uvnitř nebo vně koutu. Sprchování v koutu Niven umožní plné uvolnění a relaxaci.

Sprchový kout Niven se vyznačuje minimem kování

High technology

Vstup do sprchového koutu je široký a pohodlný. Dveře jsou vybaveny chromovanými závěsy se zvedací funkcí, díky které se dveře při otevírání nadzvedávají a naopak při zavření dosedají na podlahový profil. Tento systém zabezpečuje dokonalé utěsnění dveří aniž by docházelo k opotřebení těsnění pode dveřmi. Jednoduchá konstrukce závěsů dveří a stěnových úhlových konzol se zapuštěným upevněním  napomáhá udržování čistoty sprchového koutu. Stěnové profily a podlahový profil na vaničce jsou vyrobeny v matném stříbrném provedení. Stěnové profily umožňují vyrovnání případného sklonu zdi. Jemné průhledné těsnění chrání před únikem vody. Skleněné výplně všech sprchových koutů, křídlových dveří a pevné boční stěny jsou standardně dodávány s ochrannou vrstvou Reflex Kolo, zabraňující usazování nečistot a vodního kamene.

Existuje několik typů sprchových koutů Niven

Tvarová pestrost

Rozmanité typy sprchových koutů Niven umožňují vyhovět individuálním požadavkům. Lze volit čtvrtkruhový (90x90 cm - 26 560 Kč) nebo čtvercový sprchový kout (90x90 cm - 22 980 Kč), křídlové dveře do niky (90 cm - 13 360 Kč) nebo pro montáž s pevnou boční stěnou (90 cm - 8 060 Kč). Boční stěny ve spojení s dveřmi umožňují navrhování atypických řešení. Výška sprchových koutů, dveří a pevné stěny je 195 cm. V nabídce jsou sprchové kouty s šířkou 80 nebo 90 cm, křídlové dveře se šířkou 80, 90, 100, 120 cm a pevné stěny od 80 do 90 cm. Sprchový kout Niven lze kombinovat se všemi vaničkami značky KOLO. Zdroj: www.sanitec.cz
ab
ab
ab
ab
ab