Kategorie

Nezbytné zbytečnosti pro vaši domácnost

Rozhlížíte se po svém domově a máte dojem, že mu něco chybí? Zpestřete si bydlení roztomilým nesmyslem, nebo jej někomu věnujte jako vtipný vánoční dárek.
Že musí být všechny předměty v domácnosti jenom užitečné? Ale kdeže. Právě teď je ideální čas trochu se rozmazlit a pořídit si něco, co má jeden jediný účel: zlepšit vám náladu.

Prasátko do ledničky

Prasátko v ledničce zachrochtá pokaždé, když ji otevřete. Pořádáte v noci nájezdy na ledničku? Stačí do ní umístit tohoto čuníka, který vás pokaždé chrochtáním zažene. Roztomilý zvuk v takovou chvíli značí jediné: Nechcete přece skončit jako prasátko!

Papuče pro stůl

Plyšové kravičky ochrání nohy jídelního stolu. Bačkory se považují za nudný a trochu zoufalý vánoční dárek – ovšem ne pokud jde o papuče určené pro jídelní stůl. Plyšová zvířátka chrání podlahu před poškozením a navíc mají protiskluzová bříška.

Instantní sníh

Vánoce se neobejdou bez sněhu - třeba umělého. Když se jím musíme brodit ráno k autu, nemůžeme mu přijít na jméno, většina z nás ale nakonec přizná, že na sněhu je něco kouzelného. Chtěli byste si jej vyčarovat kdykoli, třeba i uprostřed léta?

Budík pro hasiče

Budík může mít podobu třeba požárního alarmu. Dříme ve vás skrytý hrdina? A jste si tím jisti? V každém případě si můžete ověřit alespoň svoji schopnost rychle vstávat na ten správný signál požárního alarmu.

Polštář s hudbou

Polštář se zabudovanými reproduktory zajistí příjemné usínání. Už jste se někdy pokusili usnout se sluchátky na hlavě? Není to ani příjemné, ani praktické, ale hudba nebo poslech audioknihy k usínání rozhodně patří. Řešení nabízí polštář se zabudovanými reproduktory, jejichž zvuk slyšíte jenom vy, nikoli vaši spolunocležníci.

Police nad toaletu

Malá polička nestačí - nad toaletu je potřeba postavit celou konstrukci. Poslední vynález není geniální ani tak nápadem samotným, jako spíš jeho provedením. Nad WC přece nestačí obyčejná police, je třeba celé ozdobné konstrukce, která se dole pro větší stabilitu opírá přímo o mísu.
ab
ab
ab
ab
ab