Kategorie

Nebojte se černé!

Nebojte se černé!
I milovníci černé barvy a všeho netradičního si přijdou na své. Podle zažitých stereotypů černá barva na zdi a nábytek nepatří. My vám ukážeme, proč je občas dobré porušovat tradice.

Samozřejmě není potřeba ihned vše zahalit do černé, je třeba ji používat s mírou – ostatně jako vše. Ovšem takto elegantní černá zeď může být i praktická, pokud bude z vhodného povrchu, můžete na ni psát – vzkazy či seznam nákupu.

Černá barva působí v interiéru luxusně. Kromě toho také zklidňuje a tlumí, proto se v jisté míře skvěle hodí do ložnice. Tam barvu můžete nakombinovat se světlou postelí nebo velkým oknem.

Tato barva se skvěle hodí především do prostor, které mají působit oficiálně či okázale. Hodí se tedy do vstupních hal, kanceláří nebo moderních obývacích pokojů. Je-li černá použita s citem, hodí se do moderních bytů či domů, do starobylých interiérů ji příliš nedoporučujeme.

A pokud toužíte po černé, ovšem nechcete ji mít přímo na zdi, pak doporučujeme tmavý nábytek. Zkombinovat ho můžete světlejšími doplňky, skvělá je v tomto případě například žlutá nebo červená barva. Celý dojem z prostoru poté působí elegantně.

ab
ab
ab
ab
ab