Kategorie
Kategorie: Video

Náš první kreativní workshopLíbilo se vám video? Dejte nám o tom vědět kliknutím na ikonu

Jak jsme si spolu s vámi užili náš první kreativní workshop? Mrkněte na video report. 

Ve čtvrtek 15. března se konal náš jarní kreativní workshop, který pořádala Raiffeisen stavební spořitelna. Jak jsme si akci užili a co všechno jsme zvládli za několik hodin vytvořit?

Prostory pražské kavárny Vnitroblock se změnily v dílnu, kde se sešlo několik desítek tvořivých duší. Během celého dne přicházely dámy, dívky i maminky s dětmi a v čele s blogerkou Olív z blogu Mode de Boulangerie jsme společně vyráběli velikonoční minimalistické přírodní dekorace, netradičně zdobili vajíčka a tvořili svěží jarní kytice. Bylo až neuvěřitelné, jaké krásy na místě vznikaly i od úplných amatérů. 

Pro dětičky jsme měli připravené veselé jarní omalovánky a polystyrenová vajíčka, na která si mohly malovat třeba fixami. 

S maminkami a dalšími návštěvnicemi jsme se díky Olív naučili motat věnce z vrbového proutí, které jsme následně zdobili eukalyptem, kočičkami nebo pistáciovými lístky... Vajíčka jsme oblepili bílými lehkými pírky, obmotávali je přírodním provázkem a dozdobovali dalšími větvičkami nebo dřevěnými dekoracemi. 

Každý, kdo k nám zavítal, si navíc během workshopu pochutnal na skvělém domácím muffinu, posilnil se kávou a zúčastnil se slosování o speciální ceny. 

Atmosféra celého odpoledne byla kouzelná, uvolněná, tvořivá a pohodová. Všem příchozím děkujeme za účast, Olív děkujeme za skvělé vedení workshopu a cenné rady při tvoření, RSTS patří dík za možnost workshop pořádat a my se těšíme na další společnou akci s vámi! 

ab
ab
ab
ab
ab