Kategorie

Naprosté zbytečnosti do domácnosti, které ale nutně musíte mít!

Naprosté zbytečnosti do domácnosti, které ale nutně musíte mít!

Také máte rádi vychytávky, které vám usnadní život? Anebo vás alespoň trošku pobaví, když jste zrovna obleženi špinavým nádobím, nevyžehleným prádlem a čeká na vás hned několik hladových krků? Máme pro vás ukázku těch nejlepších designových kousků! 

Movember ještě neskončil. A i kdyby ano, vtipné vývrtky na víno se vždycky hodí. Uznejte sami, občas je potřeba se maskovat a mít neprůstřelné alibi. Ideální i jako vánoční dárek. 

Vtipný držák na utěrky nebo na ručníky, který svým designem hravě zapadne jak do kuchyně, tak do koupelny. Líbit se bude hlavně dětem, ale věříme, že rozesměje i nejednu návštěvu. A vás nakonec možná občas taky, co říkáte? 

Pro všechny milovníky vietnamské kuchyně, kteří se ještě nenaučili dost dobře ovládat hůlky. Když se chcete vytáhnout, děláte, že jíte hůlkami. Když se nikdo nedívá, stačí jeden chvat, hůlky se promění v příbor a vy se konečně pořádně naobědváte. 

Který blázen by ještě někdy sekal bylinky nožem nebo stříhal obyčejnými nůžkami poté, co objeví tuhle vychytávku? Také jste si vždycky říkali, že využití Střihorukého Edvarda by bylo v kuchyni naprosto dokonalé? 

Jako objev století hodnotíme tento držák na párátka. Už žádné přehrabování se v krabičce s malými dřívky, kdepak. Tady si každé párátko dodržuje jasný rozestup od ostatních, jak tomu momentální situace chce. A navíc - když budete držák plnit, dost možná se vám uleví alespoň od několika malých problémů! 

Štítky:

zábava Design
ab
ab
ab
ab
ab