Kategorie

Nálepky na zeď a proč je rozhodně musíte mít

Nálepky na zeď a proč je rozhodně musíte mít

Barva dokáže divy, ale na pořádný design je prostě krátká. Přidat stěnám trochu hloubky a třeba i textury naštěstí není problém s novým trendy prvkem - polepy!

Pomocí lepících ploch se homo sapiens naučili ke zdem svých obydlí připevňovat koupelnové věšáčky, obrazy i meteostanice - teď ale přichází čas polepů. Díky své rozmanitosti a relativně snadnému nalepování se hodí téměř kamkoliv. Prodávají se dokonce i ve voděodolném provedení, což oceníte v koupelně anebo v dětském pokoji, kdy nikdy nevíte, co se můžes stát. 

Pokud chcete svému pokoji dodat trochu originality, nalepovací vzory jsou skvělou volbou. V kontrastních nebo i metalických barvách zvládnou dokreslit libovolný povrch, aniž by místnost opticky příliš zmenšovaly. Na tmavé umějí vyvstat a narušit monotónnost, zatímco bílou ohraničí a uzavřou.

Můžete se ale samozřejmě odvážit na mnohem víc! Většinu vzorů ovšem není radno příliš kombinovat (pokud si nejste opravdu jisti tím, co děláte!), a proto je nejlepší soustředit se jen na jeden skutečně výrazný. Výběr je nekonečný - od přírodních motivů, přes nápisy až po scenerie světových metropolí. Nebo je snad libo trochu geometrie?

 

Speciální online editory vám dokonce umožňují vytvořit si vlastní potisk zcela podle sebe. Citáty, motivy a plagáty bez rámečků budete rádi vídat i v kanceláři, posilovně nebo kuchyni. Na nátěrech s jemným zrnem drží bezvadně, nevyžadují dodatečnou péči a největší riziko jim hrozí jen při samotném nalepování - pozor na záhyby a vodorovnost!

HLEDEJCENY.cz

Polepy vám dovolí vtisknout každé místnosti specifickou osobnost. Doslova! Umí parádně roztříštit souvislé plochy s prakticky nulovou ztrátou prostoru. Obvykle jsou cenově výhodnější než obrazy a hlavně působí mnohem elegantněji. Proč je vlastně na zdech už dávno nemáte? Hurá svému domovu trochu polep(š)it!

 

Dalším skvělým doplňkem pro vaše stěny mohou být i mapy. Mrkněte na náš další článek

Autor:
Jan Kroupa

Jan Kroupa

ab
ab
ab
ab
ab